Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás/nyaralás/hosszú hétvégé...

Utazás/nyaralás/hosszú hétvégés kirándulás EGYEDÜL?

Figyelt kérdés
Nyaraltatok, kirándultatok már egyedül? Milyen érzés? Nem ciki egyedül járni a várost, múzeumokat, egyedül ebédelni, vacsorázni?
2012. okt. 31. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én idén egyedül nyaraltam Horvátországban. Elváltam,egyedül élek.Miért mondjak le a nyaralás élményéről?Nem ciki,miért volna az.Igaz én vittem magammal a kutyámat is,az se érdekel, hogy furán néznek esetleg rám, egy fiatal srác egy kutyával...bár szerintem csak a magyar gondolkodik így,más nemzetet cseppet sem érdekel, hogy te vagy én egyedül,vagy társasággal utazik-e?Élvezd az életet bátran,egyedül!
2012. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én ugyanúgy voltam, mint te: a barátnőim nem értek rá/ párjukkal mentek/ nem volt pénzük rá, én meg már a harmadik nyáron nem voltam sehol, ezért hirtelen felindulásból befizettem egyedül egy szicíliai nyaralásra. Nem bántam meg, sőt! Már rögtön a megérkezés után megismerkedtem egy újságírónővel, aki a lányával utazott, velük sokat voltam együtt, de egyedül is nagyon jól boldogultam: befizettem városnéző túrára, strandoltam, nagokat aludtam, olvastam, feltöltődtem. Ráadásul utána marha büszke voltam magamra, hogy egyedül mentem, nem otthon keseregtem, hogy nem tudok kivelnyaralni. Csak akkor ne menj, ha keseregnél, hogy nincs párod/társad, mert úgy csak pénzkidobás. Ha önáló típus vagy, biztos, hgy jól fogod érezni magad, ráadásul egyedül sokkal több mindent fel lehet fedezni.
2012. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!