Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban tényleg másik...

Londonban tényleg másik irányba mennek a buszok és az autók vagy ez csak hoax? A hétvégén megyek és én ezt nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés
És még az is érdekelne, hogy ez csak Londonban van így vagy egész Angliában?

2012. nov. 5. 13:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak vicc a kérdés :D

De ha esetleg komoly, akkor azt ajánlom, hogy ne nagyon menjél külföldre ilyen szintű tájékozottsággal.

2012. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Ugye ez a kérdés csak vicc? Ilyen hülyék nem létezhetnek!
2012. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez csak hoax. Londonban és Angliában ugyanúgy előrefelé mennek a buszok és az autók. De még a vonatok is.
2012. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azért megyek, hogy világot lássak. Vettem olcsón repjegyet, de útikönyvre egyelőre nincs pénzem, így csak interneten próbálok információkat szeretni.
2012. nov. 5. 14:11
 5/25 A kérdező kommentje:
Én sem akartam elhinni ezt, csak gondoltam jobb, ha megkérdem, ne ott csodálkozzak, ha esetleg mégis így van
2012. nov. 5. 14:11
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ég szerelmére, nézz már meg egy kib*szott youtube videót, amiben Angliában vezetnek és rájössz mindenre.


http://www.youtube.com/watch?v=00OewJO47eQ&feature=relmfu


http://www.youtube.com/watch?v=WxpbS-s2AH8&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=6jxwVDVjxmo&feature=related

2012. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Jó, nekem nincs jogosítványom, itthon sem azt figyelem, hogy melyik irányba mennek az autók. Van ennél nagyobb problémám is!
2012. nov. 5. 14:18
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Uristen, hany eves vagy? 5? Mert azt egyszeruen elhinni nem tudom hogy egy felnott ember ennyire tajekozatlan legyen. Mellesleg jogositvany nem kell ahhoz hogy az ember tudjon alapveto dolgokat egy orszagrol.. jezusom ..
2012. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

milyen másik irányba?


másik oldalon talán, nem?

2012. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

hehe ... te aztán tájékozott vagy :)


ezt úgy hívják, hogy baloldali közlekedés, és isten bizony nem viccelek mikor azt mondom, hogy a kocsikban ne baloldalon keresd ott a vezetőt, mert a jobb oldalon ül kormánnyal és minden kütyüvel együtt ami kell a jármű irányításához


valamikor kis hazánkban is baloldali közlekedéssel indult az élet


és ha jól emlékszem akkor pl egész Ausztráliában szintén baloldali van, de a világ sok országában

2012. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!