Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ismeri valaki a Sizodo Solutio...

Ismeri valaki a Sizodo Solutions Ltd. Közvetítő céget?

Figyelt kérdés
Mielőtt jelentkeztem hozzájuk csupa jót olvastam róluk, de miután küldték a szerződést elgondolkodtatott. Regisztrációs díj stb. .. Valaki tapasztalat?
2012. nov. 18. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Írd be a nevüket a google-ba! Rögtön rájössz, hogy óriási csalók! Emberek! Mikor értitek meg végre, hogy magyar közvetítőben nem szabad megbízni? Hány valós történet kell még nektek a pórul járt emberekről? A külföldi munkához kezdőtőke, nyelvtudás és talpraesettség kell!
2012. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"A 2004. évi CX. törvény 2§ -ának 7.cikkelyének első bekezdése rendelkezése:

A magán-munkaközvetítő ügynökségek a munkavállalók felé sem közvetlenül, sem közvetve nem számíthatnak fel semmilyen díjat vagy költséget, sem egészben, sem részlegesen.


Ez a törvény nem csak Magyarországon, de az Egyesült Királyság területén is hatályos, hála az EU-nak. Éppen ezért az a munkaközvetítő iroda, aki pénzt kér bármilyen jogcímen a munkakeresőtől egy angliai munkáért egyből mindkét ország törvényét megsérti."

2012. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Alaposabban utánuk néztem és valóban csalók.Csak úgy mint a többi.. Egyáltalán van Magyarországon megbízható közvetítő cég?? :/
2012. nov. 18. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán van Magyarországon megbízható közvetítő cég??"


NINCS!

2012. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
És akkor hogy lehetne kijutni?
2013. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Zsancus92 írta, 2013.04.06.:

>

> "A 2004. évi CX. törvény 2§ -ának 7.cikkelyének első bekezdése rendelkezése:

>

> A magán-munkaközvetítő ügynökségek a munkavállalók felé sem közvetlenül,

> sem közvetve nem számíthatnak fel semmilyen díjat vagy költséget, sem

> egészben, sem részlegesen.

> De azért kösz a választ!;)

> -- Eredeti üzenet --

> Feladó: Györgyné Flórián <sizodo@gmail.com>Címzett:

> <Zsancus92>Elküldve: 2013. március 30. 10:54Tárgy :

> SZÁLLODAI MUNKA LONDONBA!

Még mielőtt azt hiszi,hogy milyen okosan megmondta, felhívnám a

figyelmét, hogy angol cégem van, és a dologi kiadásokra kérhetek

díjat.

A szerződést ha alaposan elolvasta volna akkor értelmezhetné az alábbi mondatot:

"munkavállaló részére ellenszolgáltatás nélkül munkahelyet biztosít,"

Remélem segítettem.


További szép napot!

2013. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gabeey87 válasza:
Sizodo Solutions Ltd. akkor ezek a hirdetések átverések lehetnek mert én is jelentkeztem és kaptam 1 ilyen befizetéses mailt!
2013. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is kaptam, fizessek be 2500Ft-ot, ez pont akkora összeg, amelyért nem pereskedünk, még szomorúan lenyelünk. Dologi díj...sikerdíjat kap a munkaközvetítő a munkaadótól, ebből élhet, nem 2500Ft-okból. Másik, hogy sehol semmi konkrét elérhetőség, hivatkozás, engedélyszám, stb.
2013. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vannak megbízható közvetítő cégek!
2014. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!