Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlana valaki magyar munkakö...

Ajánlana valaki magyar munkaközvetítőt (megbízhatót), ami Angliába (esetleg Hollandiába) közvetít?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszakat lehet hallani a magyar munkaközvetítőkről,de sajnos nincs választásom,nem tudok a bizonytalanra kimenni...
2012. nov. 19. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs megbízható munkaközvetítő! Szerzel kezdőtőkét (cca. 1500 font) és kijössz! Minden el tudsz intézni magad is, nem kell semmiféle közvetítő! Hidd el! Ha tudsz angolul, magad is tudsz intézkedni!
2012. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is osztom az előttem írót véleményét. Magyar munkaközvetítő nincs amelyik megbízható lenne.

Bár mehetsz amelyikhez akarsz, de arra fel kell készülnöd, hogy ki kell nyitnod a pénztárcádat (fizetned kell nekik) és utána csak reménykedhetsz hogy nem vertek át. (nem sok remény van rá)

Én Angliában élek, ha bizonytalan vagy, kérdez nyugodtan, és ha tudok segítek..

2012. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gargamella válasza:
én kérdeznék...ezmég mindig így van?Elég 1500font?ki az egész eljárás?Hol kezdjem?
2013. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2012-11-19 18:45 vagyok


1500 font elég ha tudsz angolul.

Ha Londonba mész, akkor egy szobát már ki tudsz venni kicsit jobb helyen 80 font /hét. Előre kell fizetni 2 hét depositot és 1 hét bérleti díjat. Az kezdésnek 240 font. Ha 2 hónap szállást számolsz akkor 640 font. Marad 860 font. Ebből ha nem vagy válogatós, és megtalálod azt a helyet ahol viszonylag olcsón tudsz kaját venni akkor bőven fogja futni kajára, tömegközlekedési eszközre, 10 fontos SIM kártyára. Bő 2 hónapig elvagy hogy munkát keress. Ha 2 hónap alatt nem találsz Londonban akkor érdemes hazamenni.. Vidéken olcsóbban tudsz szobát bérelni.

2013. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gargamella válasza:
köszi,lehet megpróbálom..már elegem van ebből a Hollandiából :D
2013. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!