Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Skandináv országokba csak...

A Skandináv országokba csak repülővel lehet kijutni vagy indul busz is direkt oda?

Figyelt kérdés
Nem néztem,hogy pl.Budapestről indul autóbusz vagy esetleg vonat oda,vagy csak közelebbi országokról.Repülő az tudom hogy indul de a buszt meg vonatot nem tudom.
2012. dec. 10. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak átszállással láttam, de 48 ezer forintért. Ráadásul Koppenhágába, az még a legközelebb van. A repülő olcsóbb.
2012. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Plusz Koppenhágából indul busz Malmöbe (oda vonat is megy), Göteborgba és Osloba. De tényleg drágább, így.
2012. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer elmentem busszal/vonattal/komppal Helsinkiig, de csak azért, mert engem a köztes helyek (balti országok) is érdekeltek, így megérte, de egyébként oda tényleg olcsóbb és egyszerűbb a repülés.
2012. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!