Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elveszett a repülőjegyem...

Elveszett a repülőjegyem Wizzairnel, ha hővezetéktörés miatt mult szombaton bezárt a repülőtér és a reggel hatos jaratom nem ment Londonba és helyette nem mentem el ugyanaznap 12.2o -kor?

Figyelt kérdés
Legegyszerűbb fajta jegy Londonba.

2012. dec. 14. 09:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
okes. ha valaki tudja,akkor az irjon! koszi.
2012. dec. 14. 11:34
 12/21 anonim ***** válasza:

[link]

Ingyenes. SZÍVESEN. Életképtelen....

2012. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok, külföldi, csak rossz fordító progit használ:)


Én értem mit szeretnél , de ha már elkötöttél 35 ezret a jegyre, vagy valami ilyesmi, akkor miért sajnálod a 250Ft / percet? Már rég megtudtad volna a választ a kérdésedre.

Én is hívtam már fel őket, nem húzzák az időt, nem kapcsolgatnak ide-oda, ha értelmesen meg tudod fogalmazni mit szeretnél, 1 vagy max 2 perc alatt el tudod intézni.

2012. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor írjál emailt, bár szerintem 250 forint egy repülőjegy árához képest csekélység.
2012. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Van normál díjas számuk is, amit nyugodtan hívj, pláne ilyen esetben! Azt hiszem 0613586591, de ellenőrizd az oldalukon mert fejből írtam. Amúgy aki nem tud segíteni az minek ír ide? Én is írjam be minden kérdéshez amit nem tudok, hogy bocs, nem tudok segíteni? :) :)
2012. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Bankkártyával fizettél ?

Nem hasonló az eset, de lehet hogy tanulságos:


Annó mikor csődbe ment a MALÉV, 40 ezer forintos kár ért az elveszett repülőjegy miatt.


A MALÉV honlapján fizettem az OTP-s bankkártyámmal. Felhívtam az OTP-t, felvettük a panaszt, vissza tették a 40 ezer forintot a számlámra, és azt mondták kivizsgálják az esetet. Ha a javamra döntenek rajta marad, ha nem akkor visszaterhelik. Elvileg 1 hónap kelett volna és írásos válasz, de kb 3-4 hónap alatt jött a levél hogy a javamra döntöttek, ezért visszakaptam a pénzem.

2012. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az is megerne egy miset, hogy miert csak emelt dijas szamon lehet oket elerni. Az a 225 Ft az nem csak annyi am... Tartanod kell, mig kapcsoljak a zaranyos ugyintezot, tarthatod,mig "utananez"... Tobb ezer forintos telefonszamlat ossze lehet hozni...

Hol a kibeb@szott fogyasztovedelem???

2012. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Az is megerne egy miset, hogy miert csak emelt dijas szamon lehet oket elerni."


Ezt honnan veszed? Van normál budapesti számuk is, már le is lett írva a válaszok között. Nem kapcsolgatnak sehova, seperc alatt elintézik legtöbbször amit kell, jellemzően elég kedvesen ráadásul. Ha jól sejtem sose hívtad még őket, de legalábbis nem sokszor.

2012. dec. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem baratom, sosem hivtam oket, a gemeskutnal nem jutottam tovabb.
2012. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A gémeskút hogy jön ide? És ha hívtad is már, akkor miért mondod, hogy nincs. Nem értelek.
2012. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!