Kezdőoldal » Utazás » Európa » Osztrák Alpokban mennyire...

Osztrák Alpokban mennyire para a vadkemping?

Figyelt kérdés

Magyarországon igen tapasztalt vagyok e téren, pár barátommal rendszeresen űzzük, eddig nem volt belőle problémánk.


Nyáron utaznánk ki az Osztrák Alpokba, és kérdés, hogy mennyire tolerálják ott ezt...



2012. dec. 30. 23:21
 1/2 zombee válasza:

Ast én sem tudom hogy mennyire tolerálják, de ha közben szemeteltek vagy engedély nélkül tüzet raktok akkor bevisznek.

Egy gázrezsót mindenképp vigyetek magatokkal, és az éjszakai fagy ellen találjatok ki valamit(sátorfűtés, meleg takarók).

2013. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vadmacskákra készüljetek, igen szemtelenek, és simán széttépik a csomagokat. Náálunk Obersutfenben (Dél-Németország hegyes vidéka az osztrák-német határ utáni első falu) a kukákat simám kiborítják és széttépik a a zsákot.


A hidegre ügyeljetek, és ne hangoskodjatok. Lehet találkoztok kecskékkel, muflonnal (főleg hegyes lakott területen kívül), báránnyal tehénnel, hidd el viccesek. Én a haverjaimmal a házunk körül csináltunk anno egyszer egy ilyet, de egy ökök élmény marad, az fix. :)

2013. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!