Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban hova érdemes...

Görögországban hova érdemes elmenni nyaralni? (Csak tapasztalat alapján)

Figyelt kérdés
Idén nyáron Görögországba szeretnénk menni nyaralni. Hova érdemes menni? Csak olyanok véleménye érdekelne akik tapasztalatból beszélnek!!!! Mert sajnos már látatlan véleményben csalódtunk!
2013. jan. 18. 20:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Mi itt voltunk tavaly nyaron nagyon szep a taj a barnal van fott hazi koszt ami isteni es akkora adag h alig birtuk megenni.Nagyon kedvesek, segitokeszek tiszta szobak jo hangulat.Mi busszal bejartuk a kornyeket autot nem mertunk berelni mert a kozlekedesben eleg vadallatok.De megeri nagyon elmenni.

[link]

2013. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Miskolcra
2013. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol voltam és nagyon jó az Zakynthos, Korfu az elmegy, asprovaltán és paralián nagyon sok a magyar, Tolo is nagyon jó, csak a baj vele az hogy nem lehet nagyon sehova se menni,de ha egy helyben eltudtok tölteni egy hetet akkor szuper, Nei Pori kicsi, sok a magyar. Ahova ne menjetek semmikép az Sarti.
2013. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit szánsz rá. A szigetek drágábbak a szárazföld olcsó. Meg persze a buszos utak olcsóbbak a repülősök drágábbak. Hát nem tudom, de szerintem Sarti gyönyörű, Parália meg sem közelíti. Én sartit ajánlom, olcsó, szép, homokos part, nagyon tiszta víz, robogóval bejárható az egész félsziget.
2013. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Repülővel szeretnénk menni!
2013. jan. 19. 23:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Parga :)
2013. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Én is Pargát javaslom, idén már harmadjára megyünk,busszal, Apollon Travellel.

Minden megvan benne,amit csak kívánhat az ember,és gyönyörű. :)

2013. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2013. febr. 16. 22:41
 9/13 anonim válasza:
100%

Mi Krétán nyaraltunk és nekem nagyon tetszett!

Az árakat nem tudom mert 13 éves vagyok és a szuleimmel voltam. De azt csak ajánlani tudom!

2013. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. febr. 17. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!