Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban hova érdemes...

Görögországban hova érdemes elmenni nyaralni? (Csak tapasztalat alapján)

Figyelt kérdés
Idén nyáron Görögországba szeretnénk menni nyaralni. Hova érdemes menni? Csak olyanok véleménye érdekelne akik tapasztalatból beszélnek!!!! Mert sajnos már látatlan véleményben csalódtunk!
2013. jan. 18. 20:14
1 2
 11/13 acelsziv ***** válasza:
Paráliát is csak javasolni tudom. Nekünk nagyon tetszett és esténként jó nyüzsgős. Imádtuk.
2013. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Thassos szigete nagyon szép, érdekes. Mi autóval mentünk. Nagyon jó éttermek,strandok vannak. Ha mentek kóstoljátok meg a sült tökvirágot, nagyon finom. :)
2013. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Döntöttetek már? :)

Egyébként én Parga-t ajánlottam, azon kívül Olympic Beach-en nyaraltam (előtte), ill. láttam Paraliát és 6 szigetet, ezek alapján szűrtem ki.

Mi ma jöttünk haza Thassos-ról (7.sziget), szép volt, jó volt, de nekem Parga még mindig bejövősebb.:)

Főleg, ha kocsi nélkül vagytok, akkor abszolút Parga a befutó! Autó nélkül is csodaszép strandokra lehet eljutni, és a város maga is nagyon hangulatos. Míg pl más környék felfedezéséhez (eddigi tapasztalataim alapján) szükség van autóra.

2013. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!