Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonságos kettesben...

Mennyire biztonságos kettesben autóval nekivágni a görögországi Sartinak?

Figyelt kérdés

Egyáltalán melyik út a biztonságosabb? Mert, ha jól tudom két útvonal is van...

Köszi előre is a válaszokat! :)


2008. jún. 4. 15:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem biztonsagos autoval es ketten romantikus is! :)
2008. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
38%
Én busszal voltam Sartiban.
2008. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos, én egyedül mentem, semmi gond nem volt sosem. Inkább a nappali utazást javaslom. Reggel 6 órakor átléptem a Magyar határt és este 6 órakor már Görögországban áztattam a lábam a tengerben. Ja ez Szerbia Macedonia felé ennyi, Románia Bulgária felé 21 óra az út. kb. A sebességhatárokat betartva persze és egyszer sem eltévedve.
2008. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Az előző válaszoló vagyok, mikor tervezitek az utat? Lehet utitársat keresni, ezt az oldalt ajánlom, sok hasznos dolgot találtok: hellasz.hu

Én július 7-én reggel indulok Szerbia felé.

2008. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia. Én két gyerekkel mentem, szintén a Szerb-Macedón útvonalon. Állítólag a szerbeknél a sebesség betartása nagyon fontos, de SEMMI zavaró, veszélyes, izgalomra okot adó szituáció nem történt velünk, pedig többször meg is álltunk. Mi hajnalban indultunk, hogy 6-ra már a határnál lehessünk. 1100 km így 13 óra volt. Életem eddigi egyik legszebb uta volt, pedig elég sok helyet bejártunk már.

Jó utat!

2008. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mi tavaly délután 3kor indultunk, és hajnal 3kor léptük át a görög határt. Két kocsival voltunk, mi is a Szerbia-Macedónia útvonalon. Semmi gáz nem volt.
2008. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!