Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt valaki esetleg Görögorszá...

Volt valaki esetleg Görögországban több helyen? Az Apollon travellel szeretnénk utazni ( buszos). Valaki utazott már velük? Illetve nem tudunk dönteni, Parga, Paralia és Nei Pori között

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind három hely szép...mindegy melyikkel kezded. Gorogország rabul ejt, s vissza fogsz menni.
2013. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nei Pori-n még nem voltam, viszont Pargán és Paralián igen, és össze sem hasonlítható a kettő.

Parga gyönyörű, érdekes, és sajátságos hangulata van, viszont elég drága.

Paralia csak egy kis átlagos üdülőfalu, Siófokhoz szokták hasonlítani. Valamint sokkal olcsóbb is.

Nei Pori pedig Paraliához nagyon hasonló.

Abszolúte Parga a jó döntés esetetekben, mi most voltunk, 2012-ben, imádtuk, pedig voltunk már 1-2 szép helyen. :)

2013. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nekünk is Parga a legszimpatikusabb :) Szerintem oda megyünk :) A drága alatt egyébként mit értesz? Kb mire lehet számítani, pl ha az ember elmegy egy étterembe vagy egy üveg víz stb???
2013. febr. 18. 01:50
 4/4 anonim ***** válasza:

A drágát azt inkább úgy értem, hogy Észak-Görögországnál drágább, görög szigetekhez hasonló áron van minden. Pld Korfut olcsóbbnak találtuk, Lefkadát is, egyedül Kefalóniát nem.

Egy üveg vizet ne vegyetek, nem éri meg. 6 db-os csomag alig drágább, mint 1 üveg. :) Konkrétan az árára már nem emlékszem, de felírtam valahova, az tuti.

Étteremben az ételek kb 6 eurótól kezdődnek, és utána a végtelenségig mennek felfelé az árak. :)

Az átlag olyan 12-13 euró.

[link] ez a beszámolóm. :)

2013. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!