Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba készülünk, hogy...

Németországba készülünk, hogy tudunk mihamarabb állást találni itthonról?

Figyelt kérdés
Kint élő rokonunknál laknánk, már most mehetnénk, kerestem munkát, de nem találok itthoni közvetítőt. Arra volnék kíváncsi hogy Budapesten vannak e közvetítői irodák ?

2013. febr. 20. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne pazarol az idődet és a pénzedet mindenféle megbízhatatlan közvetítőre!


Itt nézz állás után:


[link]

2013. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán létezik ilyen. neked meg az is speckó, hogy ott tudsz dolgozni ahol a rokonod él, mert ugye nem akarsz napi 200km-t utazni, ami kisebb vagyonba is kerülne.


Mindenképpen német oldalakon kell keresned. Ha kisegítö munkát akarsz, azt nem igazán fizetik meg, itt a kisegítö munkára 400€-t fizetnek de ez max félnapos állás lehet.

Mindenképpen rokonodat kell megkérni, hogy segítsen. A helyi újságokban is vannak állás hirdetések. Gondolom beszélsz németül, mert ide alap a nyelv tudás, még takarítónak sem vesznek fel ha nem beszéled azt.


amik léteznek, hogy magyar cégek visznek ki munkásokat pl húsüzemekbe, vagy csöszerelöket, vagy hegesztöket, vagy fényezöket... de ide mindegyikhez szaktudás kell, minimum jó pár év tapasztalat a területen.


amivel próbálkozhatsz most még idöben is vagy, az az idény munka földeken. Pl hessenben rengeteg a spárga és eper föld. ide kb mostantól egész juliusig várják a munkásokat, habár kemény meló, mert esöben, szélben, 40 fokban is menni kell, a spárga nagyon gyorsan nö, és nincs hétvége sem mert akkor is szedni kell... ha nincs semmi jó szakmád akkor próbálj a rokonod körüli bauernhofokon keresni idény munkát.

2013. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Segít Ő is, de gondoltam Én is keresek itthonról.
2013. febr. 20. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

euwork.hu


megbízhatóak, nem kamu!

2013. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"euwork.hu


megbízhatóak, nem kamu!"


Ja, persze. Az EUWORK messze a legnagyobb kamus közvetítők egyike. Csak úgy szokták csinálni, hogy x embernek tényleg adnak melót, y-nak meg nem, így ezért van ennyi infó róluk a neten.

2013. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!