Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legváltozatosabb...

Melyik a legváltozatosabb ország Európában?

Figyelt kérdés
Értem ezt a kultúra sokszínűségére, a gasztronómiára, az éghajlatra, a földrajzára, a dialektusokra, stb.
2013. ápr. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyesült Királyság( a kultúra sokszínűsége és dialektusa és gasztronómia alapján)

Spanyolország(éghajlat,dialektus és földrajza alapján)

Bár szerintem Európa összes nagy országa változatos(Németország,Franciaország,Románia,Olaszország,)

2013. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Francia- és Olaszország ugrott be elsőre, mindkettőben nagyon eltérő gasztronómiával, dialektusokkal és amennyire lehet ilyen földrajzi méreteknél ilyenről beszélni, eltérő éghajlattal is rendelkeznek.


Angliára sokkal kevésbé mondanám azt, hogy kulturálisan vegyes, eléggé ugyanazt láthatod Skóciában, mint Londonban is. Gasztronómiailag meg maximum úgy sokszínű, hogy vannak kajáldák a világ összes országából, de szerintem te nem erre gondoltál.

2013. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 schocko ***** válasza:
100%
Oroszország
2013. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AtyeszLL válasza:
47%
A miénk.
2013. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha Oroszországot Európához vesszük akkor az.
2013. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!