Kezdőoldal » Utazás » Európa » Apartman foglalásnál megszokot...

Apartman foglalásnál megszokott az előleg átutalása?

Figyelt kérdés
Makarskára mennénk az idén, és találtunk is szép magán apartmanokat. Viszont olyan 15ezer Ft értékben kérnek előre utalással Eurot. De az email címe is Yahoo-s :S Szóval ez megszokott dolog, vagy csak lehúzás?

2013. jún. 15. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Megszokott dolog. Viszont már jártam Splitben, apartmanban voltunk, februárban már jeleztem az igényemet. Meglepődtem, mert nem kért előleget. Tartotta a szavát, mert miénk volt egy gyönyörű apartman 1 hétre.
2013. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
tavaj mi is voltunk nyaralni akkor nem kértek,és csodaszép apartmanunk volt.Most már előre fizettem 12ft foglalót,de van róla papir hiszen utaltam.
2013. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
12ezer akart lenni:)
2013. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze ,az utalásról lenne papír, na de egy ismeretlen horvát nevére szóló bankszámlaszám. Nem tudom egyértelműen a szálláshoz kötni, ezért aggódom.
2013. jún. 15. 13:46
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Miért probléma az, hogy az email címe yahoo-s? Ezt nem igazán értem. Szerintem nem fog átvágni.
2013. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Mit nem értesz ebben? Neki is kell valami biztosíték hogy mész!Gondolj bele az ő helyzetébe, fent tartja neked a helyet, te meg nem mész, közben meg mentek volna mások is arra az időpontra.Na?
2013. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Booking.com-on foglaltad volna ugyanazt az apartmant, akkor "hivatalos" is lenne és előleg sem kellene.
2013. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Még nem foglaltam le. Megnézem ezt a booking.com-ot.
2013. jún. 15. 16:19
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Látod most még mindig vacillálsz, miközben az apartman tulajdonosát meg hitegeted!!


A vége az lesz, hogy a hozzád hasonlók miatt majd nem adnak ki magyaroknak szállást!!

2013. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

a 6. vagyok.

Mi is adunk ki pár házat nyáron, tudom milyenek az emberek. Nem egyszer volt már olyan hogy nem jön a vendég.Felhívjuk hogy hol járnak, mi a helyzet.Ja nem jönnek, mert blalbalbla, de a foglalót utaljuk már vissza. Na az ilyen szakadjon meg, hogy nem tud telefonálni amint megtduja hogy nem jön...

2013. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!