Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban milyen jegyet...

Londonban milyen jegyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen metróra kéne egyszeri utazásra, mi a legolcsóbb, illetve online vagy ott vegyem meg?
2013. jún. 20. 23:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy metróra, de akár busz is lehet, hogy jövök ki legolcsóbban?
2013. jún. 20. 23:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem Oyster kártya éri meg akkor is ha csak egy napra kéne akár. Kiváltás 1 perc, visszaváltás 5 perc volt amikor mi voltunk. A kártyára tetszőleges összeg rátölthető amit utána leutazhatsz buszon, metrón. A szükséges összeget vonja a kártyáról. Busz olcsóbb mint metró. De van egy napi max is, szóval ha sokat utazol akkor talán 7 font után nem von többet aznap. A kártyának van kauciója, de bármikor visszaválthatod. Ekkor visszakapsz teljesen mindent. Kauciót is, meg ami a kártyán maradt esetleg egyenleg azt is.



Lehet kapni sima "vonaljegyet" is metróra, de az kétszer annyiba kerül, mint ahogy leírtam. Szerintem az direkt turista lehúzásra van. Hülye turista nem néz utána, nem is érti a rendszert, annak lehet jó.

2013. jún. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!