Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu szeptemberben?

Korfu szeptemberben?

Figyelt kérdés
Milyen időjárás van ott szeptemberben? Csak akkor tudunk menni, már csak így maradt üres szállás. De félünk, hogy rossz lesz az időjárás.
2013. jún. 22. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem járt szeptember végén Korfun, nagyon jó idő volt az elmondása és az ott készített fényképei alapján.
2013. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Minden évben szeptember végén megyünk nyaralni Görögországba.a 15 év alatt 1X volt rossz időnk.
2013. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"már csak így maradt üres szállás"


?? Mármint egy adott szállásra akartok menni mindenféleképpen és az tele van? Semmi más nem jó? :))

2013. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Grand Tourssal mennénk, és 2 főre végképp nincs már szállás, egyik apartmanban sem, 3 fős van, és nem kell felárat fizetni! :) Hát remélem ránk is szép idő vár! :)
2013. jún. 23. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy nekik nincs. :)

Én úgy vagyok vele, hogy wizzair.com-on veszek jegyet amikorra épp jó az időpont meg tetszik a jegyár aztán utána booking.com, airbnb.com és egyéb szálláskeresőkön tutibiztos, hogy találok az igényeimnek megfelelő szállást.

2013. jún. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most néztem a Wizzairt, és odafelé elég olcsó, de visszafelé már majdnem 40ezer...
2013. jún. 23. 10:26
 7/7 anonim válasza:
Tavaly szeptember közepén voltam Korfun. Alapvetően még meleg van akkor és a víz is kellemes a homokos partoknál, azonban előfordulhatnak viharok, mi pont kifogtunk egy nagyobbat, 2-3 napig folyamatosan zuhogott, ezért a hajós kirándulások teljesen kimaradtak.
2013. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!