Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair internetes foglalásnál...

Wizzair internetes foglalásnál baj ha többször foglalok ugyanarra a gépre?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy ugye az ilyen fapados jegyárak nap mint nap változnak. Ma foglaltam jegyet, banki átutalást választottam, de még nem fizettem be, ugyanis mi van ha holnap megint olcsóbb lesz 10 ezer forinttal? Problémáznak azért ha foglaltam egy jegyet azt nem fizettem ki, nem is törlöm a megrendelést, de másnap mivel olcsóbb, foglalok jegyet és kifizetem? Mennyire veszik azt komolyan, hogy át kell utalni a pénzt 24 órán belül vagy különben törlődik a foglalás?

Köszi


2013. júl. 16. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a banki utalásnál nem fizetsz, így is úgyis törlik a foglalásod, szóval nem probléma.



"Mennyire veszik azt komolyan, hogy át kell utalni a pénzt 24 órán belül vagy különben törlődik a foglalás? "


Nagyon komolyan! És valóban törlődik, ha nem fizetsz! Nem hülyeségből van megadva!

2013. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért valamivel többet várnak, mint 24 óra.

foglalhatsz újra, ha most olcsóbb, nem lesz belőle probléma.

2013. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!