Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk nászútra, ahol...

Hova menjünk nászútra, ahol átlátszó a víz es szep homokos part van, Európába? Görögország? Mi arra gondoltunk, de hol van atlatszó viz es feher homok? Ami megfizetheto es szep?

Figyelt kérdés
Europan belul, olcson szeretnek kihozni a naszutat d emeg nincs meg , augusztusba szeretnenk menni de ahany video annyi fele, tapasztalat kellene ki merre jart es mit ajanlotok?mik az eszrevetelek?hol van ez a szep hely amire vagyunk? :)

2013. júl. 17. 00:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló, nagyon szép helyeken jártál. irigykedem is de nem tudom mennyire futná nekem ezekre.
2013. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

Sok tengerparton jártam már én is Olaszországban... Caorle, Bibione, Rimini, Viareggio...az addig ok. hogy homokos part meg tenger, de a szép tengerparttól messze van Geronazzo Mária a Miss Hungary győzelemtől.

Hogy lehet egy ilyen tengerpartot

[link]

összehasonlítani egy ilyennel?

[link]


vagy egy ilyennel?

[link]


vagy egy ilyennel?

[link]


Ideje felébredni és a szemecskét kinyitni azoknak, akiknek Bibione meg Rimini a császárkirály tengerpart, ahol ha valaki elfingja magát a parton, a sorban a 15. ember is azt szagolja, mert ha fordulni kell napozás közben azt csak úgy lehet megtenni, hogy az egész sor fordul.

2013. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ, nagyon fontos ez számomra és várom a további ajánlatokat is.Minden érdekel... köszönöm nektek!
2013. júl. 18. 00:33
 14/21 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy mindneképp finom homokos tengerparta szeretnénk menni, ahol szép átlátszó a víz...köszi.

Az árat úgy értettem , hogy jó lenne ha 200 ezer Ft-ból kijönne a szállás ,út,kis szerencsével félpanzio,aztán még mellé vagy 100 költőpénz...ez az eddigi elképzelés..köszi

2013. júl. 18. 00:35
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyi a költségvetésed, akkor a görög szigetek replővel augusztusban helyből kiesnek. Csak az augusztus a jó? Buszos utat még esetleg találsz. Szeptemberben már valamivel olcsóbbak, meleg meg még mindig van. Sajna csomó helyre a repülőjegy is majdnem ennyi :(

Augusztus Olaszo-ban is csúcsszezon, asszem' augusztus 24-ig most, ők akkor szabin vannak, mindenhol rengetegen és drága is a szállás.

2013. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

azért Bibionérol is vannak szép fotók. amúgy nem összehasonlitás, csak mi kb 1000 eurót szoktunk egy nyaralásra szánni és abból kb egy Bibione jön kié. Akinek több pénze van, az mehet persze szebb helyekre de nekünk ez is megfelel.

[link]

2013. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nagyon szép Horvátország csak nem homokos. De én oda vagyok érte. Krk szigetén Baska városa pedig egy kis csoda.

[link]

2013. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bocsika... szép helyet kerestek, átlátszó vizet, fehér homokos partot. Na Bibione pont nem ilyen. Egyéb kérdés?
2013. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ötleteltünk már egy csomó minden használhatót, arra még semmit se reagáltál.
2013. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tisztelt utóbbi válaszadó...fent már megköszöntem a sok válszt és ötletet is , ez mégegyszer megteszem...köszönöm mindnekinek a válaszokat, sajnos még mindig kevés azért nem reagáltam részletesebben hogy mit választok..mert konkretan amit szeretnek nem kaptam meg még..várom a további ajánlatokat,akinek terhére van nemkell írni, a többieknek megköszönöm! és próbálok utána nézni az eddigi ajánlatokra...
2013. júl. 21. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!