Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észtországba milyen járművel...

Észtországba milyen járművel mennétek?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy stoppolni nem szeretnék, autóm nincs a vonat lenne a legjobb. vonattal esetleg varsóból tovább.
2013. aug. 21. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én biztos repülnék, a legolcsóbb talán az AirBaltic.

Érdemes megnézni mennyi egy jegy. Szerintem lehet, hogy olcsóbb is, mint vonatozni. (Ha sikerül akciós jegyet venni). Esetleg gyere Turkuba Wizzairrel, onnan pedig hajóval Helinkiből Tallinba. De az elég macerás, kivéve ha nem fogsz ki a neten egy olcsó vonat és hajójegyet.

2013. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen a fapados nem rossz ötlet. csak az lett volna a terv hogy gyalog át az országon, de akkor lehet csinálok egy körtúrát és tallinnból megint elindulni egyszerűbb.

köszi az ötletet!!

2013. aug. 22. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlom Rigát az Air Balticcal, szerintem olcsóbb is a jegy oda, mint Tallinba. Most van akció is oda:

[link]

Aztán meg vonattal át Észtországba.

2013. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ej ez mindenhogy drága :(

pedig: "Veszélyes dolog kilépni az ajtón, Frodó. Csak rálépsz az Útra, és ha nem tartod féken a lábadat, már el is sodródtál, ki tudja hová."

2013. aug. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!