Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok 2012-ben a Bécsi...

Voltatok 2012-ben a Bécsi karácsonyi vásáron? Rathausplatz-on tényleg minden évbe másmilyen bögrét árulnak? Tudnátok segíteni, mennyibe kerül a sült gesztenye, a puncs bögrével együtt, kolbász, vagy a cukrozott almák legolcsóbban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam, és ha jól emlékszem, akkor a gesztenye 2 euró, a puncs bögrével együtt pedig 5 euró volt.Nem vagyok benne biztos, hogy pontosan ennyi volt, de megközelítőleg én ennyiért vettem tavaly.
2013. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam,hogy a magyar fizetésekhez mérten elég drágák sajnos:( De gondolom a hangulatért érdemes kimenni.
2013. aug. 26. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, tény, hogy nagyon drága minden.Viszont az is igaz, hogy a hangulat miatt megéri.Harmadik éve megyek ki minden karácsnyi vásárra, és szerintem nagyon megéri.
2013. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Mi először készülünk ki és még jó is,hogy utánajártunk mert olvastuk,hogy a railjet-re már 2 vagy 3 hónappal előbb le kell foglalni a helyet.Jó tudni,hogy már gyüjtögethetünk most,hogy ketten tudjunk pár ajándékot venni,meg inni enni.
2013. aug. 26. 15:40
 5/5 anonim válasza:

Mi is voltunk a családommal tavaly,és valóban elég drága. Én is úgy emlékszem ,hogy a gesztenye 2 vagy 3 euro volt a puncs pedig 5. Szóval tényleg drága a magyar pénztárcához mérve,de a hangulat miatt nagyon megéri kimenni! Gyönyörű tud lenni amikor este mész,és ki van világítva az egész utca,minden karácsonyi díszbe van öltöztetve! :) Igen,és még valami,jobb ha felkészültök,hogy rengeteg ember lesz!

Kellemes utat kívánok nektek! :)

2013. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!