Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolország szerintetek...

Spanyolország szerintetek szép ország? Jártatok már ott?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Itt élek, gyönyörű.
2013. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Régen, Franco alatt jó volt, mostanra belefulladt a neoliberalizmus mocskába és az IMF adósságba. Persze biztos vannak szép természeti látványosságok, de gazdasági, társadalmi, politikai szemszögből alighanem Európa legrosszabb országa.
2013. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

A 2. válaszolótól megkérdezném, hogy Spanyolország melyik részén él, hogy ilyen "jól" ismeri a helyzetet? Gondolom azért mer így nyilatkozni, mert itt lakik, vagy rendszeresen utazik (nem csak nyaralni), családi és üzleti kapcsolatai vannak errefelé...


Nem tudom, melyik országhoz hasonlítottad, de Londonhoz és Brüsszelhez képest (másról nem tudok nyilatkozni) Madrid még mindig élhetőbb hely.

Amerre pedig én élek, ott nyugi van, rend és türelem. Nem dudálnak a s...gembe folyton, normálisak és kedvesek az emberek. Persze itt is vannak gondok, de pl. idén voltam Magyarországon és szabályosan örültem, hogy végül "haza" jöhettem.

Persze panaszkodnak, hogy megszorítások meg munkanélküliség, de azért nem mindenki gebed meg a munkakeresésben. Itt is hallottam a tanárt panaszkodni, de az ő problémáik igencsak messze vannak a magyarokétól.

2013. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A 2. válaszoló idióta.


Egyébként gyönyörű ország, igen!

Madridban és Barcelonában voltam idén tavasszal, nekem nagyon tetszett mindkettő!

2013. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyonyoru orszag, Madridban es Barcelonaban jartam, nagyon erdemes elmenni. :)
2013. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barcelona nekem is nagyon tetszett. Ezen kívül Tenerifén voltam ami még Spanyolország része és az is nagyon tetszett nekem.
2013. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
gyonyoruu en meg csak egy hete vagyok itt spanyolorszagba es mar megszeretem ez szerintem jo orszag karierelkezdeshez mondjuk en mar sinen vagyok de mindent szeretek a fociedzeseket a szurkolotabotr a varosokat bar meg csak ot varosba jartam es a kaja is nagyon jo
2013. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ígen, szép, én már nagyon sokszor jártam ott, nekem nagyon tetszik.
2013. szept. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 2011-ben voltam ott. Elsőként Ciudad Real tartomány néhány kisebb városában jártam, szerintem Európa legkedvesebb emberei ott élnek, hihetetlenül barátságos és közvetlen volt mindenki. Itt nagy kultúrája van Cervantesnek és az ő fő művének Don Quijote-nak. Ha esetleg arra jársz, ne hagyd ki a Campo de Criptana nevű települést. Mindenhol szélmalmok és kék-fehér házak...mintha Hollandia és Görögország keveréke lenne. :) Madridban is töltöttem egy hetet, ahol szintén jól éreztem magam, akad ott is bőven látni való (Prado képtár, Palota stb.) Ha van rá lehetőséged, ne hagyd ki Spanyolországot, nem fogod megbánni! :)
2013. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!