Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a leginkább koszos...

Melyek a leginkább koszos európai fővárosok (nagyvárosok)?

Figyelt kérdés
Budapest pl. ott van a 10 legkoszosabb város között?
2013. szept. 20. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Nincsen, ezt csak a vidéki magyarok szeretik hinni.


Budapest tisztaságot tekintve teljesen átlagos európai szinten, Párizs, Róma, Amszterdam teljesen hasonló.


Brüsszel elég retkes a belvároson kívül.

2013. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Budapest nagyon koszos.
2013. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Budapest nem olyan koszos.
2013. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem Párizs, Róma sokkal koszosabb.

Konkrétan a Champs-Élysées-n nem lehet leülni egy padra olyan retkes madárszaros mindegyik.

Nyilván ahol sok a turista, ott több a szemét is,

de más nyugati városhoz képest egyáltalán nem koszos Bp.


Ezt tényleg csak a vidékiek szeretik hirdetni, aki faluhoz szokott , annak tényleg koszosnak tűnhet.

2013. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Azt kell hogy mondjam, hogy igen, faluhoz meg kisvároshoz képest az összes nagyváros koszos. Budapest is. Viszont nem kirívóan mocskos. Általánosságban minél nagyobb, annál retkesebb. Persze egy bizonyos méret fölött már tök mindegy. Minden nagyvárosban vannak a turistáknak kisuvickolt helyek, de gondolom nem ez a lényeg, legalábbis nekem nem.
2013. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Párizs tele van kutyaszarral.
2013. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk Szingapúrral összehasonlítva Budapest tényleg koszos. Nem egyszer láttam már középkorú nőket(!) nagy ívben elhajítani egy-egy szemetet, csokipapírt, kávéspoharat, pedig a szemetes csak 5-10 méterre volt tőlük. A csikkekről meg ne is beszéljünk.

Szingapúrt azért említettem, mert ha ott szemetelsz, az 8ezer dollárba fog kerülni neked, vagy 3 hónap börtönben.

Szóval akármennyire is "nem túl" koszos Budapest, még lenne hova fejlődnünk.

2013. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Párizs hihetetlen koszos, Bukarest is de nem annyira, 10-15 évvel ezelőtt Prága volt förtelmes, de azóta sokat javult a helyzet. Aki azt mondja, hogy Budapest koszos, az nem sok helyen volt Európában...
2013. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Athén szerintem nagyon koszos. ráadásul az Akropoliszhoz ha kocsival megy az ember, akkor a parkoló a gettóban van. borzalom.
2013. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szófia, Moszkva.
2013. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!