Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a leginkább koszos...

Melyek a leginkább koszos európai fővárosok (nagyvárosok)?

Figyelt kérdés
Budapest pl. ott van a 10 legkoszosabb város között?
2013. szept. 20. 14:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Athént akartam írni én is. Ott éltem. A turistalátványosságok szépek, azok nem is koszosak. Amúgy az Akropolisz parkolója még egész jó környék a többihez képest:)
2013. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szarajevó, Belgrád, Podgorica, Tirana...

Budapest ott van a legszebb európai nagyvárosok között.

2013. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Budapest ott van az első 10-ben. Ott van még néhány délolasz város, aztán az arab városok jó része, de már Szófia is inkább rossz ízlésben kullog mögöttünk, semmit koszban.
2013. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Európában vannak arab városok? Nem is tudtam, de hát jó pap is holtig tanul. Irónia off.y
2013. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

" Nincsen, ezt csak a vidéki magyarok szeretik hinni "


De okos vagy..akkor mi Bpiek külön magyarság lennék?:D Te ökör!


Bp egy olcsó bóvli város..sofitel és környéke tiszta, erzsbet tér szombat reggel tele hányva.


Na kb ennyit erről:D

2013. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A város egyik legnagyobb buliközpontja a legnagyobb bulinap másnapjának reggelén (pontosabban inkább hajnalán csak) koszos? NEBASSZ, KOMOLYAN?!


Mert ugye St. Paulitól Bairro Altóig nem ugyanez a helyzet az összes európai bulinegyedben ilyentájt, csak úgy a szórakozás természeténél fogva. A szórakozóhelyek meg ezért fizetnek annyit az önkormányzatnak, hogy azok másnap reggel 6-ra küldjék ki a kukásokat rendbehozni a részt, így megy ez az egész kontinensen.

2013. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A legtisztább európai város Helsinki. Egy buli utáni hajnalon ott is kosz van a bulihely körnéykén, hogy ez reggelre eltűnik tény, de az is, hogy a bulizó fiatalság koszt hagy maga után. Inkább az a fontos, hogy ez ott marad a következő buliig mint pl. Athénban vagy ha nem voltál ott fel sem merül, hogy kosz volt pl. Helsinkiben.


Mindkét városban éltem, úgyogy van összehasonlítási alapom. Jelenleg Budapesten élek, és nem érzem koszos városnak.

2013. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szófia, Tirana, Pristina.

Budapestet nem mondanám koszosnak. A külvárosi részek is inkább rendezetlenek, mint koszosak.

2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Minden európai város koszos, ahol sokan vannak és megfordulnak a turisták.

A balkáni városok szerintem nem koszosak, hanem inkább rendezetlenek, a maguk módján hangulatosak is.

2014. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Moszkva nem koszos. Meglepően jó állapotú épületek vannak főleg a belvárosban, és mind felújítva. Sokkal szebbek, mint Pesten, ahol még a háborús emlékeket is ki lehet olvasni a ház falából. Szerintem is Párizs és Brüsszel az, ami nagyon koszos. Jártam mindhárom helyen.
2014. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!