Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a leginkább koszos...

Melyek a leginkább koszos európai fővárosok (nagyvárosok)?

Figyelt kérdés
Budapest pl. ott van a 10 legkoszosabb város között?
2013. szept. 20. 14:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy Budapest nincs a 10 legkoszosabb európai város között.

Ott van például Nápoly, Palermo, Róma, Athén, amik sokkal koszosabbak.

A német nyelvű országokról azt tartják sokan, hogy nagyon tiszták, ennek ellenére Bécs szerintem körülbelül hasonló szinten van, mint Budapest. Annyi a különbség, hogy az épületek sokkal jobb állapotban vannak, talán ezért tűnhet tisztának.

De nincs egy olyan nagyváros sem a Földön, amelyik tiszta lenne, ez (sajnos) egy világváros velejárója.

2014. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 qqqxxx válasza:
Sztem Bp. eleg kirivoan koszos, csak sztem aki ott el, annak mar nem tunik annyira fel, mert vmennyire megszokta, de ha ossze kell hasonlotani mas varosokkal, akar Mo.-on, akar nyugateuropaban, akar a Balkanon, Budapest sajnos a koszosabb varosok koze tartozik...persze minden relativ, mert persze, h lehet talalni olyan varost, ami problematikusabb ilyen szempontbol, es ahhoz kepest persze, h akkor Bp. tisztanak tunik.
2015. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha világszinten tartunk már, akkor pl. Calgary a legtisztább város a világon. És ugye rendezett is, mert Kanada.
2016. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!