Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ciprus vagy Szardínia szebb?

Ciprus vagy Szardínia szebb?

Figyelt kérdés
Már most tervezgetem a jövőnyári nyaralást és ezt a két úti célt szemeltem ki. Melyik szigeten van több látnivaló? Hol szebb a tenger? Aki már volt valamelyik helyen annak kíváncsian várom a válaszát!:)

2013. szept. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Szardínia jobban tetszett, kevésbé volt kopár, és gyönyörű fehér homokos partszakaszai vannak. Bár Cipruson is csodás a tenger.

Ciprus mellett szólhat, hogy oda közvetlen repülőjegyet tudsz venni két cégtől is, bár ha szétnézel, Szardíniára semmivel nem drágább egy átszállással lemenni.


Nem fogsz melléfogni, bármelyik helyet is választod.

2013. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szardíniát nem ismerem, de Ciprus gyönyörű :) az a kellemes meleg, a vad hullámok, a görög stílus mindenhol, csodás :)
2013. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. okt. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!