Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin valóban ronda város pl...

Berlin valóban ronda város pl Budapesthez vagy Párizshoz képest?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 00:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, csak mivel szétbombázták a háborúban, több az újabb épület. Turisztikai szempontból kifejezetten jó hely Berlin.
2013. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Budapesthez képest minden város szebb!
2013. máj. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Én voltam Párizsban és Berlinben is. Berlinben a Brandenburgi kapun és a falon kívül semmi érdekest nem találtam, Párizs jobban tetszett, de Budapest a legszebb <3
2013. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondanám ronda városnak én se, tiszta és rendezett. De Budapest fekvése, történelmi belvárosa és a Duna biztos, hogy veri szépségben. Legalábbi szerintem.
2013. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Az Erzsébet-hídról a Vár felé nézve az a látvány egyedi, gyönyörű :)
2013. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ronda, csak más. Modern, rengeteg fiataloknak szánt szórakozóhely stb és persze tiszta, ami Párizsról nem mondható el, mondjuk én alapból nem szeretem Párizst, tudok kb. 5-6 helyet mondani, ami tetszett és ennyi.
2013. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban én megdöbbentem, hogy mennyire szemetes és koszos.
2013. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Voltam mindhárom városban. Párizs tetszett legkevésbé, nagyon szemetes. Budapest pedig olyan "lepukkant". Berlin viszont gyönyörű volt, tiszta, rendezett. Gyönyörű építményekkel, sok parkkal, vidám emberekkel, talán az arabokból volt egy kicsit több a kelleténél.
2013. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam többször is mindegyik városban, Budapesten élek. Nekem Berlin nem igazán tetszett, a volt NDK-s városrészek nem szépek, tele van lakóteleppel a fal helyén építkezések, stb. A metró és a város töb része is koszos, sok a csöves, drogos, csavargó. (Igen, Bp-en is, de mondjuk itt tudom, hogy a Nyolcker közepén melyik utcákat érdemes elkerülni...). Ettől függetlenül nagyon szuper múzeumok vannak, és pl. a Branenburgi kapu környéke, Reichstag vagy a Sansoucci kastély szépek. Párizsnak is vannak koszos részei és ott is van több gettószerű rész, de azok a városon kívül, oda általában turisták nem járnak. P-ban több régi épület, negyed maradt meg (pl. a Montmartre, Quartier Latin nagyon klassz).

Én Berlint a többi német várossal összehasonlítva mondtam azt, hogy nekem a legkevésbé tetszett.

2013. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Berlin szép hely szerintem, de a másik két város jobban tetszik nekem. Budapest és Párizs is sokkal izgalmasabbak.
2013. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!