Kezdőoldal » Utazás » Európa » London, Stratford környékén...

Hájaaa kérdése:

London, Stratford környékén milyenek az albérlet árak?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyünk Londonba dolgozni, és kíváncsi lennék mennyire biztonságos ez a környék illetve hogy hol érdemes a közelben ingatlant bérelni? A munka javarészt éjszakai lenne tehát késő este illetve kora reggel közlekednénk.

2013. nov. 27. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre szobát keressetek, mert ingatlant nem fogtok tudni bérelni. Ugyanis az egyik kikötés hogy min.6 hónap bejelentett munkaviszonyod legyen.
2013. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szobák 100/fő/héttől indul.

Lakások olyan 300/héttől indul.

2013. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves második. Lakásokat soha nem hetente fizeted hanem havonta. Így az az állításod hogy lakást heti 300 font már nem is állta meg a helyét.

Kedves kérdező.

Amíg nincs legalább fix 6 hónap munkaviszonyod addig lakást nem is tudtok bérelni.( jobban mondva csak akkor tudtok, ha előre kifizettek min. 6 havi depositot)

Szobákat Stratford környékén 100 font körül van hetente.

Lakásoknál havi bérleti díj van. Én láttam már 800 fontért is lakást, de ez jóval több lesz a végén. Ugyanis a bérleti díj mellé hozzá kell számolni a havi council taxot, és a havi rezsi költséget is.

Egyébként a szoba illetve lakás bérleti díjait a neten is megtalálod.

Több link is van én csak egyet linkelek be, a többit keresd meg

[link]

2013. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves okoskodó előző. Nézd meg rightmoveon ha nem hiszed hogy hétre írják ki.. Egyébként meg nyilván havonta fizeted, nem értem miért kell belekötni abba amit írtam. Az árakra volt kíváncsi és én megmondtam.


De egyébként mi lakást béreltünk, és nem kellett előre 6 hónapot kifizetni, csak 3-at, szóval már itt megdőlt amit mondasz.

2013. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 18:04

Akkor te szerencsés voltál kis buta mert szinte minden ügynökség 6 hónapot kér..

Akármennyire jártatod a szádat, lakásbérlésnél soha nem heti bért fizetsz. Az egy dolog hogy leírják, hogy hetente ez mennyi lenne.

De nem fogok veled vitázni, mert van annyi eszem (ha már okoskodónak neveztél) hogy kis butákkal vitázzam..

további szép napot..

2013. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdés nem az utalás technikai mivoltjára vonatkozott. Az árakat akarta tudni. Én heti bontásban válaszoltam erre a kérdésre. Az hogy mikor és hogyan kell fizetni, nem volt a kérdés tárgya.


Persze válaszolhattam volna havi, vagy éves bontásban is. Csak azért használtam a hetit, mert itt Londonban, így szokták hirdetni. Aztán az már más kérdés, hogy ki hogyan fizet. Mi 3 havonta fizetünk, például.

2013. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Arra még tudtok válaszolni hogy itt milyen a környék? Többség fehér/fekete/paki/stb, és hogy elég biztonságos-e?
2013. dec. 3. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert én nem ott lakom. De szerintem fekete. Baj meg bárhol érhet. Persze nyilván nem a legelőkelőbb hely.
2013. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!