Kezdőoldal » Utazás » Európa » A párom kapott Angliában egy...

A párom kapott Angliában egy nagyon jó állásajánlatot mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hete kiderült, hogy a párom kapott Angliában egy nagyon jól fizető állást,ő biztosan kimegy viszont én most főiskolára járok ez a harmadik félévem, de mivel 4 éves a suli még messze vagyok a dimplomától. Angolul szerintem magas szinten beszélek, már van felsőfokú nyelvvizsgám, ti mit tennétek? Elsősorban olyanok írjanak akiknek van ebben tapasztalatuk, esetleg most is ott élnek.

2013. dec. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A barátod menjen Angliába, te meg fejezd be az iskolát, mert képesítés NÉLKÜL legfeljebb mosogató lehetsz.

Ha megvan a diplomád, UTÁNA van csak értelme azon gondolkodni, hogy te is kimenj.

2013. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is befejezném a sulit. Esetleg jelentkezz át levelezőre, ha megteheted, hogy havonta pár napra hazagyere. Vagy esetleg - amennyiben van rá mód - próbálj meg kimenni és ott krediteket szerezni. Ezt esetleg beszámítják itthon a tanulmányaidba és csak záróvizsgáznod kell. Bár ez kényes dolog, nem sok intézmény szereti ezt megengedni, legalábbis az én ismerőseimnek nem számítottak bele.


Amúgy fél év nem sok, ha máshogy nem megy, akkor ennyit kibírtok távkapcsolatban is, ha igazán szeretitek egymást.


Bárhogy is döntötök, sok sikert és sok boldogságot kívánok!

2013. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Én kimennék vele, mert halasztani is lehet, és talán te is találsz valamit Angliában.
2013. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Most semmiképpen nem mennék vele, mert ott nem tudod folytatni a föiskolát, elveszítesz egy csomó idöt, és nem valószinü, hogy feltétlen mosogatólány/szobalány karrierre vágyódsz.

Elöször fejezd be mindenképpen a föiskolát, szerezd meg a diplomádat, és utána van esélyed valami megélhetést keresni, akár kinn is.

Szakképzetlen emberekkel tele van Anglia (is), ezért csak elveszed az eddigieket, ha most velemégy.


De egy kapcsolat attól nem megy tönkre, hogy ritkábban vagytok együtt, ha stabil, és nemcsak szexre alapul, hanem föként emberi értékekre.

2013. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
egyetértek az előttem szólókkal.végzettség nélkül nem sok esélyed van itt se.
2013. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Második válaszolónak: jelenleg a harmadik félévben jár és négy éves a szak. 4 év pedig 8 félév. Tehát nem félévet kellene várnia a kérdezőnek, hanem 2 és felet.

Leírom én mit tennék: ha pároddal már régebb óta együtt vagytok és közös jövőt terveztek, akkor kimennék vele. Kint egy fél-egy évig dolgoznék majd ott folytatnám az egyetemet, esetleg legrosszabb esetben újrakezdeném. Persze ehhez az kell, hogy párod anyagilag támogasson ezalatt. Persze lehet mellette hétvégén is dolgozni, akkor legalább a kaját tudnád te fizetni.

Ha csak pár hetes kapcsolat, akkor felejtős a dolog.

Én jelenleg itt kint élek és dolgozom Londonban, páromat itt ismertem meg, és kb. 2 év múlva tervezem elkezdeni az egyetemet.

2013. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Érdemes megfontolni az Angliai letelepedést.
2013. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. dec. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!