Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi munkával sokat lehet...

Külföldi munkával sokat lehet keresni, ha ingyenes a szállásom? (és nem a munkáltató biztosítja)

Figyelt kérdés

Angliára, vagy Máltára gondoltam. Örököltem egy rendkívül jó lakóautót ami egyébként sima transporternek néz ki.


Most a járulékos költségeket (kiszállítás, fenntartás) ne vegyük figyelembe. Ez 1 hónap munka alatt visszajöhet.


2013. dec. 23. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

- külföldön hol?

- milyen munkával?

- vedd csak figyelembe a kizárt költségeket is, mert speciel mindkét helyre igen nehezen juttatnál el egy lakóautót...

2013. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

... es meg ha ki is juttatod, a lakoautot sem lehet csak ugy akarhol leallitani, raadasul viz, villany, szennyviz elvezetesi lehetoseg kell hozza.


ha bulinak fogod fel, jo lehet, de sokat keresni igy nem fogsz.

2013. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Villany megoldható napelemről, a szennyvíztartály egy hétig bírja, vizet is lehet benzinkútról tölteni.
2013. dec. 23. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kemping se olcsó lakóautóval. Buli kedvéért oké, de szállást szerintem olcsóbban is kapni.
2013. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Angliai munkához kell ottani lakcím. A bankszámlához is, NI számhoz is.

Nem tudom hogy tudnál bejelenteni egy lakóautót, annak nincs helyrajzi száma, nem egy telek.

Így max feketén dolgozhatnál, úgy meg csak valami kulimunka jutna, normális cég nem.

2013. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor Anglia már tele lakókocsis bevándorlókkal, és a nagyvárosokat lakókocsi-telepek vennék körül.
2013. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!