Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 42 éves, válófélben lévő nő.2...

42 éves, válófélben lévő nő.2 gyerek nálam került elhelyezésre. Családi vállalkozásból szakadtam ki és a munkám is elvesztettem. Albérletben lakom a válásbólkb 3 millióf ft lesz. Szeretnék lakáshoz jutni. Van esélyem szocpolra vagy más támogatásra?

Figyelt kérdés

#válásután #lakásszerzés
2013. márc. 2. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van minden, amire jelenleg jogosult lehetsz. Nézd ki közülük, hogy melyikre vagy az, a cikkben érthetően le van írva.


Viszont én a helyedben a 3 millió forintot nem lakásra "verném el" egyelőre. Ha az albérlet 100 ezer forint, akkor is két és fél évig tudod még belőle fizetni és lesz biztosan hol laknod.

Nem sokat mondtál magadról, de ha van 3 milliód és nincs saját otthonod, akkor magamra emlékeztetsz akkorról, amikor kijöttem az egyetemről.


Ha újra akarod kezdeni az életed, akkor most megvan hozzá minden lehetőséged:

Ott kereshetsz munkát, ahol akarsz. Az egész országban. Albérletet bárhol ki tudsz venni, hogy odaköltözhess, ahol a munka van.

A pénzedből valamilyen továbbképzésre is futná, amivel újabb végzettséget szerezhetsz a meglévő mellé (nyelvtanulás, felnőttképzés, OKJ, főiskola).


Csak egy ötlet.

2013. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SZocpolt csak házasok vehetnek igénybe, így ha most válsz akkor biztos nem vagy jogosult rá.
2013. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!