Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zaton Holiday Resortról 3*-4*...

Zaton Holiday Resortról 3*-4* apartmanjairól vélemények? Augusztus vége még meleg horvátba?

Figyelt kérdés
Várom ott nyaralók tapasztalatait. Június vagy augusztus vége a jobb? Gondolom a tenger melegebb aug. végén. Köszönöm a válaszokat előre.
2014. febr. 3. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Körülbelül olyan az idő mint otthon. Ha épp esik az eső, akkor hideg van, mi már jártunk úgy. Horváthban a tenger eleve hideg, szóval nincs szerintem jelentős különbség a két időpont között.


De interneten meg tudod nézni hogy milyen a víz hőmérséklete és hogy korábbi években hogy alakult az időjárás. Ha találsz előrejelzést, akkor az alapján is tudsz dönteni. De szerintem teljesen mindegy, mindkét időpont közel hasonló időjárással bír. Én inkább aug mennék.


Az apartmant nem ismerem, de a tripadvisor.com-on megnézheted milyen értékelések vannak róla.

2014. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jártam július elején egyszer, és augusztus végén és szeptember elején kétszer Horvátországban.

Mindig a dalmát régióban nyaralok, úgy gondolom, Zadartól délre garantáltabb a jó idő. Nálam augusztus vége a nyerő. A levegő kb. 35 fokos; a tenger kellemesen meleg. Június végén és július elején szerintem még hideg. Idén is fogok utazni, decsak augusztus végén.

2014. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon jo hely ha van rá pénzed, mert igen huzós ára van.
2014. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk a családdal a hónap elején ott, de nekem egyáltalán nem jött be. A költségek nem voltak egetverőek egyáltalán, az éttermek árai átlagosak, de a gyerekeknek autó, ugráló, stb...minden fizetős, ill. a suvenir shop-ok felháborítóan drágák. Ami számomra mégis az elsőszámú szempont, a strand, sajnos ez nekem nem tetszett. Művi, tele van és a kilátás sem valami nagyszám. Amúgy tényleg hatalmas, és sok pénzt öltek bele, az látszik.
2014. júl. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!