Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megérné 400 ezret kiadni egy...

Megérné 400 ezret kiadni egy utazásra?

Figyelt kérdés
Moszkva-Szentpétervár, 8 nap-7 éj, félpanzió, repülőjegyekkel, sok programmal, belépőkkel (Kreml, Megmentő Krisztus székesegyház, Nemzeti képár, Vörös tér, Ermitázs, Peterhof, sétahajózás, buszos városnézések) Ehhez hozzá jönne még néhány apró kiadás (ebéd, nyilvános WC, ajándéktárgyak...), de összesen félmillió alatt van. Nem sok ez egy kicsit? Ha magam szervezem, akkor olcsóbb lenne?

2014. febr. 10. 20:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én a meleget nem szeretem
2014. febr. 10. 21:55
 12/15 anonim ***** válasza:

Vannak szervezett utak a Deli Sarkra is, de az sokba kerul.

Az oroszorszagi utak valamikor nagyon olcsoak voltak. Sajnos Moszkva meg a tobbi ruszki nagyvaros nagyon bedragult

Az orosz fovaros a vilag masodik legdragabb helye:

[link]

2014. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron jártam arra, ez szerintem sok. Én 500.000-ből 5 hétig utaztam, és bejártam közép-Ázsiát is (Kazahsztán,Kirgizisztán,Tádzsikisztán,Üzbegisztán,Türkmenisztán). Moszkvában 3, Szent Péterváron 1 napot töltöttem, ami tudom, hogy nem sok, de a tranzitvízumba ennyi fért bele. Szóval ennyi pénzből ennél jóval többet ki lehet hozni.
2014. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem mennék el. Nem az ára miatt, hanem, ha ekkora útra megyek, szeretem megnézni a dolgokat. E két városban annyi fontos látnivaló van, hogy 6 nap tisztán Egy városra is kell (az első és utolsó nap az utazás, nézelődés szempontjából felejtsd el. Plusz a Moszkva - Szentpétervár repülőút se sok időt hagy aznapra).

HA persze neked elég, hogy elmondhasd, jártál ott, az más. Kb. így képzeld: Budapest - felszaladsz a várba, bekukkantasz a Mátyás templomba, esetleg végigsétálsz (gyors léptekkel) a Galérián, egy pillantás a Halászbástyáról, a vár előttről, 10 perc az oroszlános udvarban, majd le a váron keresztül a Szarvas térre. Irány Pécs, felvisznek a kilátóhoz, a székesegyházba, két múzeumban egy gyors pillantás. Hát így. Körülbelül semmit sem látsz, de mégis mindent (messziről).


Hát döntsd el. Én külön-külön mennék.

2014. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Valóban rengeteg a 400.000 Ft szerintem is.

Illetve olyan zsúfolt a progi, hogy ember legyen a talápán aki majd mindenre emlékzeni fog, mert az egész csak egy rohanás lesz.


Főleg azért is sok mert a Wizzair miót arepül Moszkváva sok jegy van 10.890 Ft-tól (oda áron), és mivel a szállások nagyon-nagyon-nagyon jó, baráti árakon lehet találni a belvárosban a Kreml-től 1km távolságra is, így a 400.000 Ft nekem horrornak tűnik.


Én most készülök kimenni 3napra, (2éj 3 nap: tudom kevés lesz) , de erre van időm.

A repjegy valóban 10.890 Ft oda és 13.890 Ft vissza. A szállás a 2 éjre 25.0000 Ft lesz a Kreml "mellett" a belvárosban. Vízum 11.500 Ft körül láttam. ttranszfer a reptérről és vissza az én verziómmal 9000 Ft.


Szóval: 70.000 Ft a 3 nap mindennel együtt. Ottani közlekedés a belvárosi szállásnak köszönhetően persze GYALOG!

2015. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!