Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi nyaralás?

Horvátországi nyaralás?

Figyelt kérdés
Hova érdemes? Szálloda? Magánszemélytől bérelni házat? Hogyan érdemes odajutni, ha nincs autó? Mennyiből jönnék ki kb 1 hétre? 2 főről lenne szó, valaki tud ajánlani apartmant? Ha például május végén mennék, elég meleg akkor már a tenger/az idő a fürdésre?

2014. febr. 11. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, akkor tudok segíteni Dalmáciában lévő,

közvetlen vízparti, nagyon szép apartmannal.

Ráadásul pont előtte van egy buszmegálló is.

(kb. 40 Euro/nap/apartman áron adják ki.)

Sajnos a buszjáratokat és áraikat nem ismerem.


Írj privátot, ha érdekel az apartman.

2014. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi mindig szállodába megyünk. Nagyobb települést keresnék, ha nem autóval mentek és akkor Zágrábból biztosan megy busz.

A tenger szerintem Horvátországban sose igazán meleg, májusban biztosan nem.

2014. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- én minél délebbre mennék (Split, Makarska, Dubrovnik környéke) vagy vmelyik szigetre (Hvar, Brac, Korcula). Itt vannak a legszebb partszakaszok.

- sztem apartman a legjobb vagy vmilyen magánszállás. Olcsóbbak és rugalmasabbak a feltételek.

- nyáron megy közvetlen vonat Splitbe, valamint busz is több nagyobb tengerparti városba (Trogir, Split, Dubrovnik...stb)

- sztem összesen mindennel együtt ki lehet jönni akár kevesebb mint 300 ezerből kettőtöknek. Attól függ milyen igényeitek vannak.

- május végén már jó idő van, de a tenger még hűvös.

2014. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!