Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelonából Madridba hogyan...

Barcelonából Madridba hogyan juthatok el a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista vagyok.

Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 1. 09:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!:)
2014. márc. 2. 15:18
 12/14 anonim ***** válasza:

De ha az a kérdés, Madridból hogyan jutsz haza, akkor ne ilyen komplikált megoldásokat keress.

Felmész Ryanairrel Madridból Charleroiba, ezek a jegyek olyan 28 - 35 euró közt megkaphatók, és hazajössz Charleroiból az esti géppel. Ez is kijöhet 25 euróból, de ha ügyesebb vagy, akkor 15-ből. Ez már lehet Wizzair is, Ryanair is.

2014. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igazából a lenne a kérdés, hogy Barcelonából hogy jutok haza rohadt olcsón. max. 10.000-ért.

Madridból megy 14.000-ért gép, de Barcelonából Madridba amiket eddig találtam, drágább az átjutás, mint Bp-ről Barcelonába... Szóval lehet, hogy le kell mondanom az utat...:(

2014. márc. 5. 07:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézegettem a problémádat, hogy én mit csinálnék, és nem értettem, miért olyan drága az a hétvége.


Mert Barcelonából 15.000 Ft-ért simán haza lehet jönni áprilisban. Vagy közvetlen járattal, vagy egy átszállással. De a te hétvégéden ez nem megy. És akkor jöttem rá, hogy ez húsvét hétvégéje.

Egy nagy tanulságot tudok neked mondani, ha egyetemista vagy, akkor viszonylag szabad vagy. Sose időzíts egy utazást olyan időszakra, amikor a nagy csorda is nekiindul.

Konkrét kérdésedre azt tudom mondani, próbálj kombinálni. Vagy barcelonai, vagy gironai indulással.

Érdemes nézegetni a Barcelona Charleroi Budapest vonalat is 04.21 - 22-re (egy éj Charleroi reptéri csövezéssel), CRL BUD most pl 6000 Ft akkorra a Wizzairnél, és a BCN - CRL is épp olcsóbbodik.

Vagy kicsit húznám a helyedben a hazajövetelt, és 04.23-tól már 15 ezerből haza lehet jönni. Pl Girona - Charleroi Budapest útvonalon Ryanairrel.

De ez az alja.

2014. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!