Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanátok néhány törökország...

Ajánlanátok néhány törökországi szállodát, ahol már esetleg voltatok és meg voltatok vele elégedve?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Várom az ötleteket. Még nem voltam Törökországban és ezzel kapcsolatban szeretnék néhány információt. Szeptember elején milyen idő van ott? Meddig van ott strandidő?
2014. márc. 3. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Szeptember elején voltak a szüleim SIDE városában, a Hotel Corolla-ban. Nagyon dicsérték, nagyon szép és jó hotel volt, közel volt a tengerpart is, és a városban nagyon szép ókori romokat láttak.


Szeptember elején azon a részen még jó meleg van, a tenger 25 fokos.

Júliusban és augusztus elején ISZONYAT forróság van, én a helyedben inkább tényleg szeptemberben mennék.

2014. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

És szeptember közepén-végèn voltam a Fekete-tengernél. 20-30 fok volt fürödni lehetett, mert nem volt nagyon hideg a víz.

Zonguldakban 5* os Dedeman hotelben sem angulul, sem németül nem beszéltek. A szobaszervízért fizetni kellett, pedig a reggeli benne volt az árban. A hotel drága volt és közvetlenül le sem lehetet menni a tengerhez.

Azután Akcakocában az Akcakoca otelben voltunk 4*-os, olcsó, szép, közvetlen tengerpartja van. Szobaszervíz ingyenes.

2014. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Másfél hónapot töltöttem Törökországban július közepétől, augusztus végéig. Nem hotelban laktam, de sok turistától hallottam, hogy a csillagok száma ott nem igazán számít. Van hogy egy 3 csillagos jobb, mint egy 5 csillagos, de 3 csillag alá nem érdemes adni, mert az már lehet kritikán aluli, amiért te 1-et sem adnál. Eléggé zsákbamacska kint a hotel téma.

A melegről annyit, hogy én ugyan szeretem a meleget, de abszolút kibírható volt. A tengerparti részeken lehet tartósan 35-40 fok körül van a hőmérséklet, de kellemes hűvös szellő fúj mellé, így 30-nál többnek nem lehet érezni. Én rendszeresen felfáztam strandolásnál pl., mert ugyan nem éreztem hogy fázok alulról, a szellő betett. A helyi gyerekeket úgy nevelik ahogy elnéztem, főleg a kislányokat, hogy amint kijönnek a vízből, törölköző a derék köré és minél előbb át kell húzni száraz bugyit, pláne huzatosabb napokon.

Egyedül aludni nem feltétlenül kellemes ilyen melegben, sem nyitott ablakkal, a klíma estére jól jön. Arra is érdemes figyelni, hogy a csapvizet nem nagyon kell ott meginni, tehát legyen a közelben szupermarket, ahol elérhető áron szerezhettek vizet.

Nem véletlen kihalt déltől-4-ig minden. Ilyenkor csendes pihenőzni kell, avagy fedett helyre húzódni, mert könnyen ropogósra sül az ember. Én nagyon élveztem.

2014. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Szeptember közepén pl tökéletes idő van, nincs forróság, de még meleg van. A víz is meleg. Mi Antalya Lara részén voltunk, a Delphin Palace szállodába. Oda bármikor visszamennék.
2014. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Rengeteg jó hoteljük van.

Nézegess ajánlatokat, nézegesd a fotókat, és olvass el sok hotel értékelést.

És ne azt válaszd, ami másnak tetszett, hanem azt, ami neked tetszik.

Be you not them.

2014. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Törökorszag hatalmas hat megis merre szeretnel menni, mert azt azert erdemes lenne kiirni, nehogy valaki Hakkari környekere küldjön.

Az idojaras ettöl is fuggö, hogy hova es mikor szeretnel menni. Az meg nem biztos, hogy amivel en elegedett vagyok, azzal lehet te nem erned be, ezert valami bövebbet, hatha több segitseg jön.

2014. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!