Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki utazott már a Budapest-...

Valaki utazott már a Budapest-Bar (Montenegró) vasútvonalon?

Figyelt kérdés
Állítólag sűrűn előfordulnak késések... A MÁV által előírt menetidő kb. mennyivel szokott megnövekedni? Mennyire vannak sokan ill. mennyire biztonságos? (úgy értem előfodulnak-e lopások, ilyenek) Aki utazott már ezen a járaton, légyszi írja le a tapasztalatait.

2014. máj. 4. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, többször is, télen is, nyáron is. Késésre újabban "csak" 1-2 óra a jellemző (régen több volt), ezt Belgrád után szedi össze a vonat. Nagyon szép a vidék. Nem különösebben veszélyes, ugyanúgy kell zárni a fülkét estére mint bárhol és nem lesz baj.
2014. máj. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi:) kibírható az út hálófülke nélkül? Akkor ezek szerint az ülőhelyek is kabinosak? Nyaranta mennyire szokott tömve lenni? Sok magyar utazik rajta? Bocsi a sok kérdésért.
2014. máj. 5. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos kibírható, de nekem még csóró egyetemista koromban is megérte a 20 órás útra egy biztos fekvőhelyért és zárható fülkéért 9,40 eurót (alig 3000 forintot) kiadni. Az ülőhelyes kocsik is fülkések, de nem lehet zárni őket és jellemzően tele vannak, aludni nem lehet bennük.
2014. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!