Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban milyen bérletet...

Londonban milyen bérletet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Remélem tudtok nekem segíteni a felmerülő kérdésekben.

Párommal utazunk ki most május 29-től júni 1-ig.

A reptéri transzfer oda-vissza el van intézve, azzal már nem is kell törődnünk.


Nézegettem a tube és bus jegy árakat, valamint a travelcardot is, de nem jutottunk dűlőre, hogy vajon mi lenne a legjobb megoldás. A 2. zónában van a szállás a Maida Vale metróállomás közelében. Innen akarunk majd bemenni az 1. zónába, a többi zónát szerintem nem is nagyon használnánk. Láttam, hogy elég sok féle bérlet meg jegy típus van szinte el is lehet benne veszni, ezért kérném a tanácsotokat. A gond, hogy pl a London Passes with Travel hatékony lenne, de költséges és ami benne van belépő kedvezmény, azt nem mind használnánk.


Mit tanácsoltok?



2014. máj. 6. 04:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Visitor Oyster Card
2014. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oyster (mint már említették volt :))
2014. máj. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy hetes, 1-2-es zónás Travelcard. Ezt már Oysterre töltik fel. 5-5 fontos depositot kell fizetni a kártyákért, amiket ha visszafelé jövet leadtok, visszakaptok.


Ezzel korlátlanul utazhattok buszon, metrón, vonaton, DLR-en és Overgroundon az 1-2-es zónában. Csak le kell csippantani a kapuknál, illetve buszon értelemszerűen a sofőrfülke előtt elhelyezett kis kör alakú felületen.


Azért az egyheteset javaslom a 4 nap ellenére, mert olcsóbb, mintha minden nap vennétek külön napijegyet.

2014. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!