Kezdőoldal » Utazás » Európa » Június második felében milyen...

Június második felében milyen idő várható Görögországban Sartin?

Figyelt kérdés
Utazással kapcsolatos tapasztalatok,tenger hőmérséklete,kagylókat lehet-e találni,gyalog érdemes-e nekiindulni Narancspartra és vissza?

2014. máj. 14. 13:20
 1/8 yakumo18 ***** válasza:

Jó lesz hidd el !! ;)

Lehet találni kagylót, de igazán szépeket csak reggel. Később elkapkodják.

Gyalog ne menjetek neki a Narancspartnak, mert messze van. Inkább akkor biciklivel !! :)


Nekem csak egy utazási irodával van tapasztalatom, az pedig az Apollon Travel. Idén is velük utazunk, csak most Tolo-ba. Számunkra ők a legjobbak. Bármikor merem ajánlani őket.

2014. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon kedves vagy.
2014. máj. 15. 12:52
 3/8 yakumo18 ***** válasza:

Igazán nincs mit ! :)


Ha bármi kérdésed lenne még, akkor fordulj hozzám bizalommal!

Amiben tudok, segítek !! :D

2014. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazán kedves vagy:-)
2014. máj. 16. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már Sartin is, mondjuk ott csak egyszer. Az idő miatt ne aggódj, Sartin mi is júniusban voltunk anno, de jó volt az idő, meleg volt. Volt ugyan egyszer-kétszer eső, de az nem olyan volt, mint nálunk, hanem esett egyet, és utána egykettőre megint kisütött a nap és ugyanolyan meleg volt, mint azelőtt.
2014. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem, hogy én még görögben mindig csak a Grandtourssal voltam, de csak jókat tudok róluk mondani.
2014. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi is a Grand Toursal megyünk.Majd szeretnénk halpiacot is fölkeresni.Gondolom van rá lehetőség?

Örülök,amit az időjárásról írtál:-)

2014. máj. 26. 11:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Sartin mennyire jellemző a szúnyog invázió?Érdemes szúnyogirtót vinni?
2014. jún. 9. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!