Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban hova érdemes...

Görögországban hova érdemes elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
Idén nyáron Görögországba szeretnénk menni nyaralni. Hova érdemes menni? Csak olyanok véleménye érdekelne akik tapasztalatból beszélnek!

2014. jún. 1. 16:06
 1/4 anonim válasza:

Én Rodoszon, Corfun, Krétán voltam eddig Görögorszagban.

Ezek kozul Kreta magasan kiemelkedik szerintem, minden szempontbol tehat ott volt a legszebb a tengerpart, ott voltak a legjobb programok, tehat sok latnivalo van. Masodik helyre Rodoszt tenném.

Ez persze csak az én véleményem :)


Ezt nézd meg olyan gyönyörű: kretasziget.hu/index.php/kreta-strandok/nyugat-kreta-strandok/balos

2014. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz en csak Korfun voltam szoval nem igazan van osszehasonlitasi alapom, de a szigetet bejartuk, sok strandon voltunk es szerintem a szigetnyugati oldalan levo, csak vizrol megkozelitheto strandok nagyon szepek.
2014. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én személyes tapasztalataimat mondom el ebben a videóban:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo


Remélem tudok vele segíteni.

2014. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Már voltam:sarti,tolo,nei pori,paralia,olympich beach

Ezek közül Leginkább paralia-az éjszakai élet városa Nei pori-a gyönyörű strand városa és olympich beach ennek a kettőnek a gyengített keveréke (ez az én véleményem :D legjobban ezt a hármat ajánlom,szép helyek,lassan mélyülő víz,nyüzsgős éjszakai élet(kivéve olympich beach) :) Csak véleményt tudtam írni,remélem segítettem :)

2014. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!