Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észak-Európában lehet jókat...

Észak-Európában lehet jókat nyaralni?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valaki járt arra nyáron, és vannak az olasz, horvát tájakhoz stb fogható szép helyek, városok, kiváncsi vagyok rájuk! És ha autópályán max 10-12 óra alatt oda lehet érni az előny!

És ott talán nincs akkora tömeg, hasisárusok, este sörösüvegtörő német fiatalok mint délen:)


2009. dec. 31. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bizony.


Mondjuk ez nem a klasszikus tengerparton nyaralós dolog, inkább kirándulós, jókat evős, természetben gyönyörködős.


Ajánlom a Benelux államokat, Svédországot, Finnországot.


Lélegzetelállító! ;-)

2009. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, álomszép helyek vannak Nagy-Britanniában, Skandináviában, Hollandiában stb. is, bár nagyságrendekkel drágábbak, mint a dél-európai országok.
2009. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
GB az nyugaton van de mind1. Norvégia, finno, és scédo. is gyönyörű, főleg a fjordok országa
2010. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Finnországban voltam, én azóta sem akarok máshol nyaralni csak ott, azok a nyugis emberek, meg szép tájak, az idő is nagyon jó volt végig, tavak, erdők, kis szigetek, tengerpart is van meg oltári jó bulik, fesztiválok, szauna mindenfelé:D Persze nem 10 óra kocsival hanem 2 nap, de megéri. Persze elég drága arrafelé minden, okosan kell csinálni.
2010. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Észak-Európában soha nem fogsz olyan helyeket találni, mint az olasz- vagy a horvát tengerpart (pálmafákkal!)...

Arról nem is beszélve, hogy van ugyan ott is tengerpart, de még nyáron is k*rva hideg a tengervíz, állandóan fúj a szél, ellentétben az olasz- vagy horvát tengerparttal, ahol nyáron 24-26 fokos a tengervíz, hőség van...


Gyönyörűszép tájak persze ott is vannak, szép városok is, de talán nem véletlen, hogy az észak-európaiak is délre utaznak, ha nyaralni akarnak!


(Ezért is nincs északon tömeg!)


Én például szeretek nyáron a tengerben úszkálni, napozni, nem szeretnék kabátban vacogni a parton...

2010. jan. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10-12 óra alatt Németországig jutsz el sztem.:) Egyszerűbb fapadosozni, 20 ezerért elérheted Londont, Malmőt, Dublint, , Stockholmot is .... De a csúcs Skócia, Edinburgh gyönyörű, rengeteg műemlékkel.
2010. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!