Kezdőoldal » Utazás » Európa » Merre jártatok már nyaralni...

Merre jártatok már nyaralni Európában?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
a szomszéd falu búza mezején
2010. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Görögország, Olaszország, Montenegró
2010. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország (2x2 nap :D ) és 3 hét Svédország gyakorlaton, sulival)
2010. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Franciaország,Spanyolország,Monaco,Olaszország,Svájc,Németország,Horvátország,Bosznia-Hercegovina,Montenegró,Szerbia,Görögország,Törökország,Bulgária,Románia,Ukrajna,Lengyelország,Lettország,Litvánia,Észtország,Finnország.
2010. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
65%
Olaszország, Horvátország, Montenegró, Spanyolország, Csehország, San Marino, Andorra, Anglia és átutazóban jártam Németországban, Ausztriában, Belgiumban, Szlovéniában, Boszniában.Lehet, hogy valamit kihagytam, most ennyi jutott eszembe.Nem nagyképűségből írtam, csak a kérdésre válaszoltam!Imádok utazni!
2010. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Legutoljára a Szlovák Paradicsomban voltunk. Nagyon szép volt!
2010. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Kimondottan nyaralni, vagyis pancsolással is összekötött utazáson Görögországban (Korfu, Zakynthos, Kréta, Szantorini), Franciaországban (Riviéra), Monacoban, Olaszországban (Ligúr-tenger, Szicília, Amalfi-part, Garda-tó) Horvátországban (Isztria, Dalmácia) és Spanyolországban (Andalúzia, Formentera) voltam. Városlátogatásos-kirándulásos utakat tettem ezenkívül Nagy-Britanniába (Anglia, Skócia), Hollandiába (Amszterdam), Görögországba (Athén), Németországba (Bajorország, Berlin többször, Hamburg, Drezda, Lipcse), Ausztriába (Bécs, Innsbruck), Lengyelországba (Krakkó), Csehországba (Prága), Olaszországba (Róma, Toszkána, Velence), Romániába (Erdély), Franciaországba (Párizs többször), Svájcba (Genfi-tó környéke).
2010. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
románia kiskoromban, olaszország, európán kívül mauritius
2010. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

És a szomszéd falu búza mezeje tényleg zsír hely.......XD

2010. márc. 5. 18:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Spanyol, Francia, Ausztria, Olasz, Horvat,Szlovakia, Ceh kozt., Lengyel, Nemet, Andora, Lichtenstein, Svajc, Gorog.


Es a Jarda szigetek sem utolso :D

2010. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!