Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol van Angliában egy jó...

Hol van Angliában egy jó kisvárost vagy települést, ahova érdemes kimenni élni és dolgozni?

Figyelt kérdés
...A nagyvárosokban drága a szállás,azért kérdeztem így.
2010. jan. 5. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Angliában sok kisváros van ami szép,és jó is.Csak a kérdés az,hogy van-e ott munkalehetőség.Egyébként vidéken sem olcsó a szállás.Londonban is kapsz szobát 80-100 fontért és vidéken is kábé ennyi...

<angliai kisvárosi lakos>

2010. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
London külvárosi részéiben is kapsz viszonylag olcsón szállást. Whetstone,Stanmore,Barnet.
2010. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kisvárosra gondolsz,ott kisvárosnak számít az is ahol 300.000 ezer ember lakik:D Nézz meg a neten pár várost van olyan ahol egyből a városhoz ki ad álláshirdetést,lakást árral. Pl London lap.hu vagy az adott várost írd be amire te gondolsz.
2010. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2010. jan. 8. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a válaszoló,aki kinn él Angliában: Milyenek a megélhetési költségek le tudnád írni?
2010. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

ma 09:53

Én vagyok az első író.

Hogy milyen a megélhetés?Ez sok mindentől függ! Ha van egy jó állásod,csak szobát bérelsz,és szinte semmiben nem vagy válogatós akkor még félre tenni is tudsz.

Itt sincs kolbászból a kerítés.Itt is kell dolgozni ha boldogulni akarsz.

2010. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igy van eggyetertek az elottem szoloval!

en is angliai lakos vagyok

viszont itt legalabb van ra lehetoseg hogy dolgozz ha akarsz es jo penzert.igaz hogy itt is nehez de sokkal konyebb mint othol

Dewsbury kornyeke ele olcso es sok magyar el ott

2010. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!