Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Görögországon...

László B. kérdése:

Szerintetek Görögországon belül Paralia-t vagy Zakynthos-t válasszuk a barátaimmal? 20-22 évesek vagyunk, és nem tudjuk.

Figyelt kérdés
Augusztus 20. körüli indulással

2014. júl. 8. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akik jartak mar a nyugati part szigetein, altalaban nem dicserik a keleti oldalt, ezert en inkabb Zakynthost valasztanam a helyetekben. Mondjuk az ejszakai elet megtortenhet, hogy Paralian jobb vagy nyuzsgosebb.
2014. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Zakynthos inkább családosoknak való, nyugisabb hely. Mindenképpen Paraliat javasolnám nektek, jó kis nyüzsgős üdülőfalu.
2014. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a buli a fontos, akkor Paralia. Ha elvagytok úgy is, hogy csak ti iszogattok sokáig, de nem durvulva, és inkább csodáljátok a helyet, akkor Zakynthos.
2014. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Paraliaban van elet, de nem egy kibirhatatlan hely. Mi is oda megyunk, majd irjak velemenyt?
2014. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 yakumo18 ***** válasza:

Ha bulizni akartok akkor Paralia. Ott hatalmas élet van, tele discokkal, és bárokkal. Ha annyira nem fontos a nagy élet, a nagy bulizás akkor egyértelműen Zakynthos, mert az sokkal szebb mint Paralia.


Én tavaly voltam Paralian, nem bántam meg!! Nekem bejött, egyáltalán nem zavart a nyüzsgés. 2 nagy disco van , az egyik az Omilos, a másik pedig a Cocus. Azokról véleményt nem tudok mondani mert nem voltam egyikben sem.


Ezt nektek kell eldönteni hogy hol éreznétek magatokat jobban :)

2014. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Olyan sok időnk nincs, a héten kell eldönteni, de talán segítettek egy kicsit! ;)
2014. júl. 9. 13:52
 7/13 yakumo18 ***** válasza:
Ha sikerült, akkor csak puszta kíváncsiságból.. megosztanád velünk hogy végül melyik helyre mentek ? :D
2014. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aug 18-én indulunk, és végül Paralia mellett tettük le a voksunkat! :D
2014. júl. 13. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha buli, akkor Paralia :)
2014. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 yakumo18 ***** válasza:

Akkor ott nagy buli lesz, ebben biztos vagyok !! :D

Szórakozásból ott nincs hiány :)

2014. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!