Kezdőoldal » Utazás » Európa » Medúzaveszély Montenegróban?

Medúzaveszély Montenegróban?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném, akik az elmúlt pár évben nyaraltak a Kotori-öbölben Tivan környékén, hogy a strandon találkoztak -e medúzákkal?

2014. aug. 4. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan az idén nem voltam Montenegróban, de el szeretném mondani (építő jelleggel), hogy a tengerekben általában vannak medúzák.


A kotori öbölben is voltak, vannak és lesznek medúzák nyáron. Ez nem valami egyszer látott jelenség, ez valami olyan, amivel az emberek együtt élnek évezredek óta.

Ráadásul fürdenek is, és nem szokott bajuk lenni.

De hogy folytassam, lesz rengeteg tengeri sün is, és cápa is van az öbölben. Így augusztus vége fele már világító algák is.

De hidd el, jó lesz.

2014. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem láttam, de miközben úsztam, hallottam, hogy a közelemben fürdőzők mondanak valamit, annyit értettem belőle, hogy medúza, és mutatta a srác a kezével, hogy mekkora. Szóval vannak, mint bárhol máshol is, ahogy az előző válaszoló írta. Ez amúgy Petrovac környékén volt pár hete.
2014. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!