Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a jobb nyaralóhely?...

Melyik a jobb nyaralóhely? Horvátország vagy a Balaton környéke?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Ma tengert es az edesvizet nem lehet osszehasonlitani. Mondjuk en Horvatorszagot nem kedvelem, kavicsos, sziklas tengerpart. Inkabb Olaszorszag. De a Balatont is ugyanannyira szeretem, talan meg jobban is. A tenger sos izet annyira nem kedvelem, ilyen szempontbol inkabb edesviz. Megvsn mindketto elonye es hatranya, en altalaban Balatonon nyaralok, es onnan leautozunk nehany napra az olasz tengerpartra.
2014. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
54%

Szia!

Mi a Horvát tengerpartot azért nem szeretjük, mert kavicsos és mikor mi voltunk (2 alkalommal) mindig nagyon hideg volt a víz.

A Balatont sem szeretem igazán...

Olaszországban, Görögországban is vannak nagyon szép és viszonylag olcsó helyek! ;-)

Mi 16.-án megyünk Olaszországba ;-)

Ha csak ez a kettő lehetőséged van, akkor inkább a Balatont ajánlom! :-)

2014. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Horvátországban is találni homokos tengerpartot.

Én nem a Balatonra mennék.

2014. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Hogy lehet szepsegben osszehasonlitani az Adriat a Balatonnal?
2014. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Negyes, igazad van. Olyan gyonyoru latvany, mint a Badacsony, a szigligeti var, nincs sehol az Adrian.
2014. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Olyan látvány tényleg nincs... az Adrián csak olyan van mint pl. Dubrovnik :)
2014. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

A tenger egy hihetetlen élmény, semmihez nem fogható. Tehát ha még nem láttál tengert, akkor ideje megnézned egyet.

Bár én is osztom a véleményt, hogy Horvátország egyetlen előnye az, hogy közel van. Ha kicsit távolabb keresgélsz, sokkal jobbakat is találsz.

2014. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert olvastam olyan véleményt hogy a Balton környéke jobb mint Horvátország.
2014. aug. 5. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a véleményt nehogy mondd az olaszoknak, mert végül a Balcsit fogják ellepni tömegestül, nem pedig Horvátországot :D
2014. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek mas tetszik. A Balaton kornyeke tele van kulfoldi turistakkal, szoval nem mindenki akar tengerpartra menni ;)
2014. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!