Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova költözzek inkább:London...

Hova költözzek inkább:London vagy Los Angeles?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 20:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak elméleti kérdés, London nem rossz ,Los Angelesben még nem voltam.
2010. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
65%

Én szívesen költöznék, a holdra. Nem tudom mi bajotok vele.

Amúgy Te Los Angelesbe menj. Nem szeretném, ha sokan lennének a holdon, mert a megugranak a telek árak.

2010. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
82%
óóóh London!
2010. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

Ha már Beatles hazájába mennél akkor neked Liverpoolba kéne menned.Ez a Beatles városa...Én voltam ott..Iszonyú,koszos,iparváros:( London kevés része amit 1 nap alatt minden turista végigjár(palota,parlament,Big-Ben stb)elég szép,de a többi része szintén,koszos,büdös...

Van olyan zóna Londonban ahol még a metróvezető is bemondja,hogy ha nem fontos inkább ne szállj le...Elég lehangoló hogy csak a fővárosban több mint 9 millió ember él(a statisztika szerint,de a valóságban sokkal több)

Los Angeles mivel ott még nem voltam nekem csábítóbb,de van egy olyan érzésem,hogy ez a város is egy nagy csalódás lesz majd...

2010. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
pl az, hogy london, eu, ha barmi baj van akkor oinnan egzszerubb hazamenni, ott jarnak neki mindenfele jutattasok, csak hogy egy parat emlitsek, kedves kotekedos valaszolo, de ugy gondoltam, hogy mivel a kerdes, szerintem nem komoly, vagy ha igen, akkor ezekkel a dolgokkal nyilvan a kerdezo is tisztaban van, nem irom le
2010. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszadóknak,várom a többit!!
2010. jan. 26. 15:44
 17/31 anonim válasza:
67%
Nekem is nagy álmom eljutni Los Angeles-be, és lehet le szólni, de el is fogok menni, bár az még nem tudom hogy hogyan (lehetőleg repülővel).
2010. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%
én Londonba költöznék, ha választanom kéne, egyrészt mert jobban szeretem azt a klímát, másrészt voltam már ott és tetszett (még a külvárosok is, habár elég fura ízlésem van), harmadrészt azért hazajárnék szüleimhez néha.. (És van pár ismerősöm Londonban, akikhez azért fordulhatnék)
2010. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Los Angeles:D
2010. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
100%
szerintem mindenképpen London:) vannak ismerőseim akik londonban élnek,és vanak olyan akik Los Angelesben.Hát mit mondjak,a londoniak ezerszer jobban jártak.HA szereted a csillogó életet,a forróságot és az egésznapos bulikat,shoppingolást,kajálást akkor LA.Ha vágysz egy kis nyugalomra,de mindenképpen valami barátságos ugyanakkor nyüzsgő városban szeretnél élni akkor London:)
2010. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!