Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan aki most készűl...

Van olyan aki most készűl kimenni Angliába?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem az lenne hogy angliábol kéne nekem behozni xbox 360 játékot szval ön/önök ott kint megveszik ár egyeztetéssel velem és amikor visszajon magyarországra én megvásárolom személyesen vagy posta szval a lényeg az lenne hogy minél olcsóbban juthassak hozzá a játékhoz /magáncélra/

2014. nov. 9. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

CEX-ben viszonylag olcsón lehet venni X.box és mindenféle játékokat.

De mégis , hogy gondolod ezt a vásárlást? Előre utalod a pénzt?

2014. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én ugy gondoltam mikor vissza jön akkor fizetném szval csak behozni kéne és mint azt tudjuk sokkal olcsóbb
2014. nov. 10. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szóval valaki vegye meg saját pénzén a játékot ami ugye lehet 8 fonttól akár 100 font is.(játéktól függ)

és postázza el neked otthon vagy utazzon még otthon is a saját költségére, hogy te megkaphasd a játékodat??

hmmm...Bocsi, de így még én sem vinnék idegenek játékot..

2014. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:


Melyik játék érdekel? Megnézem neked, hogy mennyibe kerül.

2014. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát most ami legjobban érdekel az a GTA5
2014. nov. 11. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Megnéztem.

A GTA V

Price: £29.97 kapható. A mai árfolyam szerint ez 11760 forintnak felel meg.

De ugye neked ez többe fog kerülni, mert azért is illene fizetni ha valaki elmegy a közös találka helyre vagy feladja postán. Tényleg nem olcsóbb otthon?

2014. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok még mindig.. A GTA V a Cex-be 20 font.. Persze ez nem mindig szokott lenni. Most van az üzletben így kapható (amíg meg nem veszi valaki)
2014. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a fáradozásaid ezekszerint jobb itthonrol vásárolni
2014. nov. 11. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!