Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tennétek? Előleg kérdés.

Mit tennétek? Előleg kérdés.

Figyelt kérdés
Szóval befizettem egy suli által szervezett útra. Több napos kirándulás egy európai városba. Csakhogy kértek tőlünk x ezer Ft-ot előlegnek. Az út kb. egy harmada, de még így is sok pénz. Minden rendben befizettem, azonban az osztálytársaim nagy része nem. A többiek egyáltalán nem akarják, hogy menjek. És valószínüleg nem is akarnak velem lógni. Nem tudom mire vélni ezt. De azt sem akarom, hogy egyedül legyek egy külföldi városban több napig. Ezért vagy bent hagyom a pénzt és örülök, hogy nem kellene kifizetnem a többit. Vagy elmegyek és egyedül elleszek. Légyszíves segítsetek!
2014. nov. 20. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szard le a többieket, menj el. Egyedül is tudsz nézelődni, sokan utaznak egyedül.
2014. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Pacsi az előttem lévőnek;))

Ne foglalkozz másokkal.Úgyis gondolom többen lesztek,jól fogod érezni magad.Ne hagyj ki egy ilyen élményt,és ne hagyd veszni a pénzedet sem!

2014. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Bár nem tartom reálisnak a leírtakat, akármi is az igazság, ne dobd el a pénzed, hanem menj el.
2014. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem is menj el.

Mert ha nem akkor, csak a pénzedet veszíted el.

2014. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pénzemet sajnálom egyedül különben nem mennék. Nagyon félek, hogy egyedül leszek. Meggondolatlan voltam, de ha már egyszer befizettem, akkor is jól fogom magam érezni, ha ez valakinek nem is fog tetszeni.
2014. dec. 2. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!