Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mozgássérültként szerintetek...

Mozgássérültként szerintetek vállalhatnék külföldön munkát valahol vagy ne is reménykedjek? 27 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Függ milyen nyelven beszélsz és milyen szinten, plusz mi a szakmád/végzettséged.
2014. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
beszélek angolul középszinten és németül most tanulok mert kell a diplomához még egy nyelvvizsga, úgyhogy abból is középszintű lesz. Nemzetközi igazgatás szakra jártam a főiskolán.
2014. dec. 11. 17:44
 3/4 anonim válasza:
Vállalhatnál, de hátrányban leszel valszeg azokkal szemben, akik nem mozgássérültek. Ha viszont tudsz valami ritkaságot, vagy éppen nagy a hiány a szakmában, sikerülhet. Én próbálkoznék a helyedben, hátha! ( Nem reménytelenebb, mint Magyarországon. )
2014. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

svedorszag,egy jo lehetoseg,ha szeretsz otthon ulni.

en itt probalnam...

2014. dec. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!