Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angol utazási irodában tudok...

Angol utazási irodában tudok repülőjegy venni Budapestre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel interneten keresztül? Én mindig így veszek,a repülőgép társaságok ilyen téren megbízhatóak..

Egyébként a válasz a kérdésedre,hogy csak jegyet venni nem fogsz tudni,de vannak utazási irodák akik szerveznek utakat Budapestre...Arra be lehet fizetni(jeggyel együtt kínálják)

2010. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos nincs bankkártyám, így más megoldást kell találnom.
2010. febr. 2. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Már miért ne tudna csak repjegyet venni? Dehogynem tud. Akár még a charter járataikra is adnak el jegyet az utazási irodák.
2010. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Ha lehet kapni utazási irodában jegyet akkor elnézést kérek amiért azt írtam nem lehet..Csak azért írtam,mert egyszer én is ott akartam venni,és nem adtak,mondván csak ha befizetek az útra..(ezek szerint engem becsaptak)

De legközelebb ha megyek haza újra megpróbálom,és akkor már tuti nem fogom hagyni magam:)

2010. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csaptak be, ezt utazási irodája válogatja. Van amelyik árul repülőjegyet, van amelyik nem. Budapest meg olyan mint bármelyik másik nagyváros, rendes repülőtere van, hát miért ne lehetne repülőjegyet venni?
2010. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!